16 Ocak 2019 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şoför Hakkının Oğlu AKPden İktidarı Alacak
01 Haziran 2009 Pazartesi 20:18

Şoför Hakkı'nın Oğlu AKP'den İktidarı Alacak

Türkiye Değişim Hareketi Adı Altında Partileşme Çalışmalarını Tamamlamak Üzere Olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Tekirdağ'ın Muratlı İlçesinde Geniş Katılımlı İlk Mitingine Yüzlerce Araçlık Konvoyla Gitti.

Şoför Hakkı'nın Oğlu AKP'den İktidarı Alacak

Türkiye Değişim Hareketi adı altında partileşme çalışmalarını tamamlamak üzere olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde geniş katılımlı ilk mitingine yüzlerce araçlık konvoyla gitti.

"Başbakan Sarıgül" ve "Halkçı Sarıgül" sloganlarıyla karşılanan Mustafa Saırgül, 350 milletvekiliyle Ankara'ya gidebileceklerini anladıklarında partileşeceklerini söyledi. Sarıgül, "Şoför Hakkı'nın oğlu olduğu için hakir görenler olduğunu" ancak 2011'de AKP'den anahtarı halkın alacağını vurguladı.

Şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş'ın atkısını takan Sarıgül, Mustafa Denizli'nin sabrını hatırlatarak, "Bizi de iktidara sabrımız ve kararlılığımız taşıyacak. Ben kötülemeye, şikayet etmeye değil çare bulmaya, dertlerimize derman olmaya geldim" dedi. İnançların Allah'a ulaşma yolu olduğunu, iktidara ulaşma yolu olmadığını belirten Sarıgül, "Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ulusal bir kahramanımızdır. İnançlarımızın da partisi olmaz Atatürk'ün de partisi olmaz" diye konuştu.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ