10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhsin Yazıcıoğlu, İzmirde
25 Ocak 2009 Pazar 12:43

Muhsin Yazıcıoğlu, İzmir'de

BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, İzmir'de Partisinin İl Genel Meclisi Üye Adaylarını Tanıttı. Ergenekon Sürecini Değerlendirdi "Cuntatacılar da Deşifre Edilip Cezalandırılsın." Dedi.

CUNTATACILAR DA DEŞİFRE EDİLİP CEZALANDIRILSIN 

BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, İzmir'de Partisinin İl Genel Meclisi Üye Adaylarını Tanıttı. Ergenekon Sürecini Değerlendirdi "Cuntatacılar da Deşifre Edilip Cezalandırılsın." Dedi.


Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, İzmir'de partisinin yerel seçimlere katılacak olan il genel meclisi üye adaylarını tanıttı. Konuşmasında Ergenekon sürecini değerlendiren Muhsin Yazıcıoğlu, "Cuntatacılar da deşifre edilip cezalandırılsın." dedi.
İzmir Kültürpark'taki Fuar Gençlik Tiyatrosu'nda yapılan aday tanıtım toplantısına BBP İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket, meclis üye adayları ile partililer katıldı. Yazıcıoğlu, yaptığı konuşmada bugüne kadar iktidara gelen bütün partilerin, iktidara geldikten sonra üzerlerinden siyaset yaptıkları milli ve manevi değerlere ihanet ettiğini savundu. Yazıcıoğlu, "Her türlü gizli yapılanma, çeteciler, cuntacılar ortaya çıkarılıp cezalandırılmalı." dedi.

Bu ülkede ne olduğu belli olmayan oluşumların ortaya çıktığını belirten Yazıcıoğlu, bir taraftan baktığında Cumhuriyetçi, bir taraftan baktığında ümmetçi, bir taraftan baktığında vatansever, bir taraftan baktığında ne olduğu beli olmayan bu oluşumların ortaya çıkılması gerektiğini vurguladı. Bu gibi oluşumların tam seçim döneminde ortaya çıkması sebebiyle hiç siyaset konuşamadıklarını, halkın dertlerini anlatamadıklarını, örtülü tehdit edildiklerini kaydetti. Daha sonra partisinden il genel meclis üyeliği için aday olan isimleri tanıtan Muhsin Yazıcıoğlu, il genel meclisi seçim sonuçlarına göre iki sene sonra yapılacak seçimlerde iktidar garantisi verebileceğini vurguladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ