30 Mart 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHPLİ BOLATKIRAN: BEN SİZDEN DEĞİLİM
06 Aralık 2019 Cuma 11:11

MHP'Lİ BOLATKIRAN: BEN SİZDEN DEĞİLİM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Teşkilat Başkan İbrahim Bolatkıran sert konuştu:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Teşkilat Başkan İbrahim Bolatkıran yaptığı yazılı basın açıklamasında; "Pkk'nın gelir kaynakları olan kaçak içki, sigarasını satacaksın sonra da ben seninleyim diyeceksin. Siz bizle böyle birlikte olacaksanız, ben sizden değilim" .

Başkan Bolatkıran sözlerine şöyle sürdürdü: "İnsanların yüzüne gülerek her türlü ihaneti, kahpeliği, iftirayı, fitneyi, yapacaksın sonra da ben seninleyim diyeceksin. Ben sizden değilim.

Genel ve Mahalli yerel seçimlerde, partine vereceğin bir oy belki de ülkenin kaderini değiştirecek olasılığına rağmen sen kendi menfaatini ülke menfaatinin önünde tutarak, İl ve İlçe Başkanları, teşkilatları başarısız olup gitsin diye başka partiye oy vereceksin sonra ben seninleyim diyeceksin. Ben sizden değilim.

Mensubu olduğun partiyi ve bu partiye kapasitesi dahilinde bir tuz tanesi kadar da olsa hizmet etmiş arkadaşlarımızı sürekli ahlaki değerleri hiçe sayarak etik olmayacak şekilde eleştireceksin, Ne Pkk, ne fetö, ne terör ne terörist ne de yerelde iktidar olan partiye ( Belediye Başkanı, Meclis üyeleri ) tek cümle kurmayıp endişelerinden dolayı korkup eleştirmeyen bunun dışında  sadece işi düştüğünde veya sıkıştığın da partini hatırlayıp sığınacaksın sonra ben seninleyim diyeceksin. Ben sizden değilim.

Seçim çalışmalarında verilen görevi bin bir bahane uydurarak görevi red edip sahada seçim çalışması yapan partili arkadaşlarımızın çalışma azmini kırmayı amaçlayan boşuna gezmeyin bu seçimi başka aday aldı cümlesini kurma hadsizliğinde bulunan zoru görüp deşifre olunca da kaçıp davamız dediğin partiye ihanet ederek başka partiye başka partinin Meclis üyesi adayına hizmet edeceksin sonra ben seninleyim diyeceksin o kadar uzun boylu değil. Ben sizden değilim".  

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ