13 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İmam Ömer Bekri Muhammedin Kızı Yasmine Göğüslerini Büyütmesi İçin 4 Bin Sterlin Vermiş
28 Eylül 2008 Pazar 01:42

İmam Ömer Bekri Muhammed'in Kızı Yasmin'e Göğüslerini Büyütmesi İçin 4 Bin Sterlin Vermiş

El Kaide ile Bağlantısı Ortaya Çıkınca İngiltere'yi Terketmeye Zorlanan İmam Ömer Bekri Muhammed'in Kızı Yasmin'e Göğüslerini Büyütmesi İçin 4 Bin Sterlin Verdiği, Kızının Bu Sayede 'Direk Dansı' Kariyerini Başlattığı Öne Sürüldü.

El Kaide ile bağlantısı ortaya çıkınca İngiltere'yi terketmeye zorlanan imam Ömer Bekri Muhammed'in kızı Yasmin'e göğüslerini büyütmesi için 4 bin Sterlin verdiği, kızının bu sayede 'direk dansı' kariyerini başlattığı öne sürüldü.


The Sun Gazetesi'nin haberine göre hali hazırda Lübnan'da yaşayan imam, kızının A cup olan göğüslerini DD cupa kadar büyütmesine izin verdi ve mali destekte bulundu. Ancak kızın daha sonra striptiz yapmaya başlaması aile için bir utanç kaynağı oldu. Babasını, oğluna daha iyi bir anne olabilmek için göğüslerini büyütmek istediğini söyleyerek ikna ettiğini belirten Yasmin, imam babasının aileye karşı durmak pahasına kendisine destek verdiğini anlatıyor.


İlk gençliğinde başını örten, ancak sonra Yüsra olan adını Yasmin olarak değiştirip bambaşka bir hayat tercih eden Yasmin, 3 yaşındaki oğluyla Londra'da bir bodrum katında yaşıyor ve klüplerde erotik dans yaparak geçimini sağlıyor. Yasmin'in bir arkadaşı, "Bekri, kızını sahnede görse kalp krizi geçirir" diyor. İmam Bekri'nin tepkisi ise, "Benim böyle bir kızım yok, benim bütün çocuklarım dini bütün Müslümandır" diyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ