14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Günaydan kabine açıklaması
01 Nisan 2009 Çarşamba 22:46

Günay'dan kabine açıklaması

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kabine değişikliğine ilişkin yaptığı değerlendirmede tasarrufun Erdoğan'a ait olduğunu söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kabine değişikliğine ilişkin yaptığı değerlendirmede tasarrufun Erdoğan'a ait olduğunu söyledi.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kabine değişikliğine ilişkin yaptığı değerlendirmede, ''Konu Başbakanın ilgisi ve bilgisi içinde'' derken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışma arkadaşlarını yenileme konusunda her türlü tasarrufta özgür olduğunu kaydetti.

Ankara Sanayi Odası'nda (ASO) düzenlenen 2. Karma Resmi Sergisi'nin açılışına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin kabine değişikliğine ilişkin sorusuna verdiği yanıtta Günay, ''Konu Başbakanın ilgisi ve bilgisi içinde. Sayın Başbakan Elbette çalışma arkadaşlarını yenileme konusunda her türlü tasarrufta özgürdür. Hepimiz yeni bir görevlendirme konusunda sayın Başbakanın emin olduğu konusunda tam bir fikir birliği içerisindeyiz'' dedi.

Günay, sergiyi ASO Başkanı Nurettin Özdebir ile birlikte açtı. 2 Hafta boyunca açık kalacak sergide, İbrahim Balaban, Zafer Gençaydın, Yalçın Gökçebağ, Yusuf Toprak ile Hasan Pekmezci'nin 18 tablosu yer alıyor.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ