07 Haziran 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 “Fethiye’ye yakışan modern semt pazarları geliyor”
14 Ocak 2019 Pazartesi 11:50

“Fethiye’ye yakışan modern semt pazarları geliyor”

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, Foça Pazarı’nda esnaflara hayırlı işler dilediğinde bulundu. Vatandaşlar ve esnaflarla sohbet eden Yılmaz, semt pazarlarının modern bir hale getirileceğini söyledi.

Halktan aldığı destekle çalışmalarını sürdüren AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, yıllardır çözülemeyen semt pazarlarının AK Belediyecilik ile çözüme kavuşturulacağının sözünü verdi. Vatandaşların ve esnafların kışın rüzgar ve yağmur, yazın ise sıcak havada zor şartlar altında alışveriş yaptığını kaydeden Yılmaz; Fethiye gibi gözde turizm merkezine bu pazar yerlerinin yakışmadığını ifade etti.

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Foça Pazarı’nı ziyaret ederek, esnaflarımız ve vatandaşlarımızla sohbet etme fırsatı buldum. Her defasında dile getirdiğim gibi, bu semt pazarları Fethiye’mize yakışmıyor. İlçemizi dünyanın her yerinden turistler ziyaret ediyor. Gözde turizm merkezlerinden birisiyiz. Semt pazarlarımızı modern bir hale getireceğiz” dedi.

 

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “Kışın yağmur, rüzgar ve soğuk havada esnaflarımız ve vatandaşlarımız mağdur oluyor. Yazın ise sıcak hava ve kavurucu güneş… Biz bu sorunların hepsini ortadan kaldıracağız. Modern pazarlarımızda vatandaşlarımız ve esnaflarımız rahatça alışveriş yapabilecekler. Öte yandan çay ocağı ve börekçilerimiz için de aynı şeyleri yapacağız. Hiç kimseye ayrım yapmayacağız. Herkese eşit hizmet sunacağız” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Açıklamasını sürdüren Yılmaz, “Halkımız ve esnaflarımız tarafından sevgiyle karşılandım. Bunun için herkese teşekkür ediyorum. Yapacağımız hizmetlerle Fethiye’yi daha yukarılara taşıyacağız. Ekonomik gelirlerimizi ve marka değerimizi arttıracağız. Bu anlamda bana destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ