05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan, Bizim farkımız bu
04 Mart 2009 Çarşamba 20:41

Erdoğan, Bizim farkımız bu

Erdoğan, İdeolojilerin Karın Doyurmadığını, İnsanın Yaşam Standardını Değiştirmediğini İfade Etti.

İDEOLOJİLER KARIN DOYURMUYORErdoğan, İdeolojilerin Karın Doyurmadığını, İnsanın Yaşam Standardını Değiştirmediğini İfade Etti.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ideolojilerin karın doyurmadığını, insanın yaşam standardını değiştirmediğini ifade ederek, ''Hizmet değiştiriyor, hizmet. Bunun için ideolojik siyaset değil, hizmet siyaseti yapıyoruz. Bizim farkımız bu'' dedi.
Başbakan Erdoğan, Bergama'da toplam yatırım tutarı 68 milyon 776 bin 467 TL olan 98 projenin toplu açılışını gerçekleştirdi.


Bergama Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende vatandaşlara seslenen Erdoğan, Türkiye sevdalısı bir hükümet olarak ülkenin her yerine hizmet götürdüklerini, toplu açılışlar yaptıklarını kaydetti.

Başbakan Erdoğan, yıllarca tamamlanmamış, ihmal edilmiş projeleri yeniden ele aldıklarını belirterek, bunun yanı sıra yeni yatırımları da hayata geçirdiklerini söyledi.

Hükümet olarak sağlıkta çok önemli adımlar attıklarını, devrim niteliğinde reformlar gerçekleştirdiklerini belirten Erdoğan, Türkiye genelinde 233 hastane, 196 hastane ek binası, 785 sağlık ocağı inşa ettiklerini, bunların hepsini hizmete açtıklarını söyledi. Başbakan Erdoğan, şöyle devam etti:

"Bakın ben size ideoloji anlatmıyorum. Ve buradan ideolojik yayın yapmıyorum, hizmet anlatıyorum. İdeolojiler karın doyurmuyor, ideolojiler insanın yaşam standardını değiştirmiyor. Hizmet değiştiriyor, hizmet.

Bunun için ideolojik siyaset değil, hizmet siyaseti yapıyoruz. Bizim farkımız bu. Kimlik siyaseti yapmıyoruz, hizmet siyaseti yapıyoruz. Bizim farkımız bu. Biz insanların tümünü kucaklıyoruz, farkımız bu."


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ