13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu kez gerçekten birleşiyorlar
03 Haziran 2009 Çarşamba 21:11

Bu kez gerçekten birleşiyorlar

Yılan hikayesine dönmüştü. Mumcu'nun başını yemişti. Sonunda merkez sağda birleşme oldu. Başkanlar anlaştı...

Yılan hikayesine dönmüştü. Mumcu'nun başını yemişti. Sonunda merkez sağda birleşme oldu. Başkanlar anlaştı...
Merkez sağda yeniden alevlenen birleşme sürecinde hızla adım atıldı. İki partinin başkanları bugün birleşme yönünde görüş birliğine vardı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Anavatan Partisi Genel Başkanı Salih Uzun bugün Celal Bayar Köşkü'nde bir araya gelerek iki partinin birleşmesi konusunda görüş birliğine vardı.

YOL HARİTASI BELİRLENECEK

Cindoruk ve Uzun, partilerin birleşmesinin kurulacak bir Bütünleşme Komisyonu'nun yapacağı ortak çalışma ve atacağı adımlarla gerçekleşmesi yönünde de anlaştı. Buna göre iki partinin kurmayları bir araya gelerek birleşme sürecinin sorunsuz tamamlanması için yol haritası çıkaracak.


2009 YILI SONUNDA BİRLEŞME OLACAK

Buna göre, iki partinin birleşmesi 2009 yılı sonuna kadar gerçekleşmiş olacak. Henüz kesin karar verilmemekle birlikte birleşmenin Demokrat Parti adı altında olması bekleniyor.

YORUMLAR
'Sağ'a 'Sol'a geçmiş olsun
Cümle Alem
70'ini geçmiş, 8 seçim görmüş, 1 kez iktidar olamamış Baykal kaldıkça, kürsüde aslan kesilip Meclis'te Hükümetin isteklerini "mırrr" diye karşılayan Bahçeli gitmedikçe, ne 'sağ' ne 'sol'... İşte yeni senaryo yazılıyor.. Eriyen/eritilen AKP'nin yerine birileri tarafından bu adamlar ısındırılıyor... Yine kapitalist liberaller kazanacak... Gerçekten sağcı yada solcuysanız, tavanınıza baskı yapın ki ......... (Noktalı bölümleri siz tamamlayın)
03 Haziran 2009 Çarşamba 22:11
94.120.149.85
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ