Menteşe Karya Basketbol Takımı, Marmaris Belediyesi ile Pazar günü Muğla Atatürk Spor Salonu’nda saat 17: 00’da Büyük Erkekler Final karşılaşmasında karşı karşıya gelecek. Menteşe Karya Basketbol Takımı ve Basketbol Takımı oynadığı basketbolu yazacak ya da tarif edecek çok fazla kelime yok aslında... Futbol klişesi vardır, ‘şiir gibi top oynuyorlar’ diye. Süratli, akıcı, tempolu, bol paslı, bol skorlu bir basketbol oynadıkları... Oyuncular birbirlerini o kadar iyi tanıyorlar ve anlıyor ki, adeta gözü kapalı oynuyorlar. İki takımda Muğla’da yeniden bölgesel ligde basketbol takımı olmasını amaçlıyor. Bununda ilk yolu Pazar günü oynayacakları Büyük Erkekler Final karşılaşmasından geçiyor. Bu maçı kazanana takım, Bölgesel Ligde yoluna devam edecek. Genç çalışkan koşan iki takımın maçı olacak. Menteşe Karya Basketbol Takımı eski adı ile Muğla Orman Spor kulübü Türkiye Basketbol Liginde 1.ligin son anda kapısından döndüğü 2.ligte ve bölgesel ligde yakaladığı başarıları günlerine dönmek istiyor Marmaris Belediyesi Basketbol Takımı ise şuan olduğu grupta namağlup olarak gideceği menteşe deplasmanından galibiyetle dönüp bölgesel ligde yoluna devam etmek istiyor. Bu iki takımda desteği hak ediyor. 7’den77’ye tüm basketbol sevdalıları bu maçta bu iki takıma destek olmaya 9 Aralık Pazar günü saat 17.00 da Muğla Atatürk Spor Salonuna gidelim. Bu bölgede Basketbol ateşini yeniden alevlendirmek için yola çıktılar. İnşallah yeniden basketbol dolu güzel günler yaşatacaklar bizlere. Menteşe Karya Basketbol A Takımı Baş Antrenör Kaan Salman ve oyuncularına Marmaris Belediyesi Basketbol A Takımımız Baş Antrenörü Hakan Öztürk ve oyuncularına başarılar dilerim. Sağlıklı kalın huzurlu kalın hoş cakalın….
- 18:44 - PERSONELDEN BAŞKAN ÜNLÜ’YE ATATÜRK PORTRESİ
- 18:39 - MARMARİS BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA UYARI
- 18:33 - MARMARİS OTOGARI’NDA İNCELEME
- 01:01 - AK PARTİ AŞURE DAĞITTI
- 17:41 - MARMARİS BELEDİYESİ’NDEN AŞURE İKRAMI
- 15:24 - MARMARİS BELEDİYESİ ÜNİVERSİTE YOLUNDAKİ ÖĞRENCİLERİN YANINDA
- 14:50 - 4 AYDA 32 BİN TON ATIK
- 12:11 - CHP'Lİ ÖNEŞ DERİCİ'DEN GÖÇMENLER VE SIĞINMACILARLA İLGİLİ SORU ÖNERGELERİ
- 11:41 - Muğla Milletvekili Gizem Özcan; "Türkiye’deki bütün çocukların beslenme verileri acilen kamuoyu ile paylaşılmalıdır"
- 18:53 - BAŞKAN ÜNLÜ GAZETECİLERİ AĞIRLADI
- 15:35 - ABD GÜNEY KAROLİNA EYALETİNİN SAHİL KASABASI MYRTLE BEACH
- 09:43 - Ali Zağlı MHK yönetimine girdi
- 08:38 - CHP’li Gizem Özcan, Arkeolojik Sit Alanı yanındaki Datça Yat Limanı Projesi’ni Meclis gündemine taşıdı
- 08:17 - MTO'DAN VEFA ÖRNEĞİ!
- 21:55 - Başkan Aras’tan 24 Temmuz Mesajı
Altın sarısı kumlarıyla dünyaca ünlü Sedir Adası (Kleopatra Adası)
Kırmızı Mayolu Esra Balamir Yürek Hoplattı
Bodrum’a Özlem Yıldız Geldi Sezon Açıldı
TAKSİM FOTOGRAFLARI
12345678
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0252 412 2141
Tel : 0252 412 2141