15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meşale Şöleni açıklaması
05 Nisan 2009 Pazar 18:53

'Meşale Şöleni' açıklaması

Beşiktaş Yönetim Kurulu, Dün Oynanan Beşiktaş - Kayserispor Maçı Öncesinde Siyah - Beyazlı Taraftarların Takım Otobüsünü Karşılamak ve Destek Vermek için Düzenlediği 'Meşale Şöleni'nde Yaşananlarla İlgili Bir Açıklama Yaptı.

BEŞİKTAŞ'TAN 'MEŞALE ŞÖLENİ' AÇIKLAMASI


Beşiktaş Yönetim Kurulu, Dün Oynanan Beşiktaş - Kayserispor Maçı Öncesinde Siyah - Beyazlı Taraftarların Takım Otobüsünü Karşılamak ve Destek Vermek için Düzenlediği 'Meşale Şöleni'nde Yaşananlarla İlgili Bir Açıklama Yaptı.

Beşiktaş Yönetim Kurulu, dün oynanan Beşiktaş - Kayserispor maçı öncesinde Siyah - beyazlı taraftarların takım otobüsünü karşılamak ve destek vermek için düzenlediği 'Meşale Şöleni'nde yaşananlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Siyah - beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, yaşanan olaylardan duyulan üzüntü dile getirildi. Yönetim Kurulu imzasıyla yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

''4 Nisan Cumartesi günü oynanan Beşiktaş-Kayserispor maçının öncesinde Beşiktaş taraftarları Barbaros Bulvarı'ndan itibaren futbol takımımızı getiren otobüse eşlik ederek, takımımız lehine tezahüratlar yapmak için biraraya geldiklerinde maalesef son derece üzüntü verici olaylar meydana gelmiş, taraftarlar arasına giren, davranışları asla kabul edilemeyecek bazı gruplar polisimize karşı zaman zaman hoş olmayan davranışlarda bulunmuşlardır.

Özellikle polis teşkilatımızın 164. yılını kutladığımız böyle bir haftada sağduyudan, itidalden yoksun kişilerin görevlilere yaptığı bu yanlış hareketler Beşiktaş camiasını ve yönetimimizi derinden üzmüştür.

Ancak olaylar ve eylemlere müdahale sırasında birçok masum taraftarımızın maça gelişlerinde ve stadyuma girişlerinde zarar görmeleri, fiziki itiş kakış içinde kalmaları ve mağduriyete uğramaları üzüntümüzü daha da arttırmıştır.

Süper Lig'in son haftalarına girerken ve takımımız tüm camiası ile kenetlenip şampiyonluğu hedeflerken gerçek Beşiktaş taraftarlarının daha sakin, ölçülü hareket içinde olmaları gerektiğini, bugünkü olaylardan tekraren büyük üzüntü içinde olduğumuzu kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ