12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“JÜLİDE ATEŞ” ÖDÜLLÜ FORMAT “40” İLE HABER GLOBAL’DE EKRANLARA DÖNÜYOR!
26 Şubat 2020 Çarşamba 13:15

“JÜLİDE ATEŞ” ÖDÜLLÜ FORMAT “40” İLE HABER GLOBAL’DE EKRANLARA DÖNÜYOR!

Ekranlara dönmeye hazırlanan Jülide Ateş “40” programının yeni yüzü oldu.

Birbirinden renkli ünlü konukların ağırlanacağı programda zorluk derecesi değişen toplamda yanıtlanması gereken 40 soru var.

Sanat, siyaset, spor gibi değişik alanlarda ün yapmış konuklar bu 40 soruyu sansürsüz, müdahalesiz ilk ağızdan cevaplayacaklar.

Fikirlerini yaşadıklarını ve anlatmak istediklerini seyirciye ve Jülide Ateş’e ilk ağızdan özgürce anlatacaklar. Her soruya cevap verme süresi ise 2 dakika olacak.

 

“40”'ta sorulamayanlar sorulacak, konuşulmayanlar konuşulacak.

Televizyon ve habercilik kariyerinde 27 yılı geride bırakan usta isim Jülide Ateş Türkiye’nin saygıdeğer pek çok haber kanalında yüreğinin rengini de katarak, sayısız başarı ve birinciliklere imza atmıştır.

TDK Onur Ödülü gibi sayısız seçkin ödülün de sahibidir.

 

Jülide Ateş; “Kariyerimin olgunluk dönemine denk gelen çok önemsediğim, televizyona dönmeme vesile olan bir program. Bu nitelikli program ile ekranlara döndüğüm için çok heyecanlıyım.

Değerli ekip arkadaşlarımla beraber güzel işler yapacağımıza eminim” dedi.

 

 

ÖDÜLLÜ FORMAT “40” ARTIK HABER GLOBAL'DE... 

 

Uluslararası başarıya imza atan formatlardan bir tanesi olan “40” programı Haber Global’e transfer oldu. “40”’ın yapım şirketi ise BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar. 

 

Başarılı ve ödüllü program '40' dünyanın saygın fuarlarından biri olarak gösterilen “CANNES MİPCOM” format fuarında en iyi formatlar arasında seçilmişti.  

 

İlk defa bir sohbet programının format kurallarıyla bir araya getirilerek farklı bir yapısıyla öncü formatlar arasında gösterilerek fuar tarihinde yayınlanan ilk talk show olma özelliğini de kazanmış oldu.  “40” programı gerek dijital medya gerekse televizyon dünyasını birleştirdi.

 

Başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesine de opsiyonlanan program artık Haber Global'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ