09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eski futbolcu halı saha maçında kalbine yenildi
10 Ekim 2008 Cuma 10:05

Eski futbolcu halı saha maçında kalbine yenildi

Galatasaray Spor Kulübü'nün alt yapısında yetiştikten sonra Denizlispor, Malatyaspor, Diyarbakırspor ve Çanakkale Dardanelspor başta olmak üzere birçok kulüpte profesyonel futbol oynayan

Galatasaray Spor Kulübü'nün alt yapısında yetiştikten sonra Denizlispor, Malatyaspor, Diyarbakırspor ve Çanakkale Dardanelspor başta olmak üzere birçok kulüpte profesyonel futbol oynayan ve 8 yıl önce aktif spor yaşantısına veda eden 42 yaşındaki Kemal Aktaş, önceki gün arkadaşlarının ısrarlarını kıramayarak Bakırköy Kartaltepe Spor Kulübü'nün halı sahasında organize edilen karşılaşmada oynamayı kabul etti.

Son 1 yıldır aktif olarak futbol oynamayan Aktaş, karşılaşmanın ilk 5 dakikasında kendisini kötü hissettiğini söyleyerek, "Galiba tansiyonum düştü. İyi değilim. Duş alıp üzerimi değiştireyim" diyerek saha kenarına yürümeye başladı ancak bu sırada yere yığıldı. Tesadüf eseri halı sahada bulunan bir doktor Kemal Aktaş'ın kalp krizi geçirdiğini belirledi. Aktaş'ın kalbi ilk müdahalede çalıştırıldı ancak kısa süre sonra bir kez daha durdu. Küçükçekmece Ufuk Spor Kulübü'nde futbolcu yetiştiren iki çocuk babası Kemal Aktaş tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

YORUMLAR
baş saaglıgı
mehmet demir
aktaş ailesine sabir eylesin
10 Ekim 2008 Cuma 15:24
85.97.193.65
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ