13 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EGENİN ŞAMPİYONU ÖZEL PROFESYONEL İLGİM KOLEJİ
21 Aralık 2014 Pazar 13:42

EGENİN ŞAMPİYONU ÖZEL PROFESYONEL İLGİM KOLEJİ

Tenis Turnuvası, Türkiye Genç Kızlar ve Erkeklerde il birincisi olan Profesyonel İlgim Koleji kız tenis takımı ve erkek tenis takımı İzmir Bölge birincisi olarak Marmaris’in gururu oldular.

Profesyonel İlgim Koleji 3 Ocak 2015 ’te Antalya’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonasında Ege Bölgesini temsil edecek.

Profesyonel İlgim Koleji kız tenis takımı ve erkek tenis takımı Muğla’da il birincisi olduktan sonra İzmir’de gerçekleştirilen bölge şampiyonasında hem kızlarda hem erkeklerde şampiyon olarak okullarının ve Marmaris’in gururu oldular.

5 gün süren bölge şampiyonasında Profesyonel İlgim Koleji bölgede 16 takım arasında kız tenis takımı ve erkek tenis takımı şampiyon olurken ikinciliği İzmir temsilcileri, üçüncülüğü ise Eskişehir temsilcileri kazandı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Görmez; “ Tenis takımımız başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve Türkiye Genç Kızlar ve Erkeklerde İzmir'de bölge birincisi oldular. Türkiye seçmelerine gitmeye hak kazandılar. Sporcularımızı tebrik ediyor ve onlarla gurur duyuyoruz. Çalışmalarını derslerini de aksatmayacak şekilde yürüten bu özverili çocuklarımızı kutluyorum” dedi.

Profesyonel İlgim Koleji Müdürü Mete HÜNER tenis turnuvasında il temsilcisi olarak katıldıkları bölge şampiyonasında hem Muğla’nın hem de Marmaris’in adını şampiyon yaptıkları için öğrencileriyle gurur duyduklarını ifade etti.

 

Türkiye Genç Kızlar İzmir Bölge şampiyonu takım şu isimlerden oluştu;

Aynur Cemre Aka,

Dilan Nur Şahin,

İdil Canpolat

Lara Büyük

 

Türkiye Genç Erkekler İzmir Bölge şampiyonu takım şu isimlerden oluştu

Cem Gün,

Kayra Kargın,

İlker Koray,

Emre Karaman,

Doğukan Şahin

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ