06 Haziran 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ACİL BİR TALEBİMDİR
25 Aralık 2014 Perşembe 11:46

ACİL BİR TALEBİMDİR

Hani bu bizim dört hırsız bakan var ya. Hani bu yüce divana, gitsin mi, gitmesin mi, dediğimiz hırsızlar var ya.

Hüseyin Anıl /Bodrum

Hani bu bizim dört hırsız bakan var ya. Hani bu yüce divana, gitsin mi, gitmesin mi, dediğimiz hırsızlar var ya. Dördü de derhal aynı bakanlıklarına, görevlerine geri dönsünler. Biz vazgeçelim bu hırsızları yakalamaktan ve yargılamaktan. Yeter ki memleketin, ekonomik istikrarı (!) bozulmasın ve çözüm süreci (!) kesintiye uğramasın. Yeter (!) zaten de bu hırsızların en başları, en başta oldukça, kaldıkça ve durdukça emeklere yazık değil mi? Bari istikrar(!) bozulmasın.

Benim canım ülkem tam 13 yıldır beri bu yalan talan ve çalmanın dehşet dengesinde korku imparatorluğu koşullarında, ağır baskılar altında, adaletinin terazisi, hükümdarın, cumhurbaşbakanın elinde. Sırf bu sözde istikrar bozulmasın diye diye bu harami iktidara mahkûm ediliyor. Heyhattttt.

Yürekli ahlaklı seçmen, kesesinden önce memleketim, onurum ve rejimim diyemedik çe, hak adalet demedikçe, tüyü bitmedik yetim hakkı demedik çe işin çözümü yok.

Bu AKP’li vekiller, bu iktidar sahipleri ellerindeki sihirli, siyasi kirmatik ve leke deterjanı ile en pis en kara ve yağdakara lekeleri hiç utanmadan aklayıp yıkayıp geçiyorlar. Yine de bırakın çalsınlar, bırakın cızgırsınlar dememeliyiz. Siyaset erbabı, bu uğurda varını yoğunu, canını bile ortaya koymalıdır.

Ben bunun için elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Birçok arkadaşım gibi. Bakalım TBMM'den ne karar çıkacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ