15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yönetim güven tazeledi
02 Mart 2009 Pazartesi 20:21

Yönetim güven tazeledi

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübümüzün Olağan Genel Kurulu'nda Başkanımız Duran İlgün ve ekibi güven tazeledi.

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübümüzün Olağan Genel Kurulu'nda Başkanımız Duran İlgün ve ekibi güven tazeledi.

Gerekli çoğunluk sağlanamadığı için geçen hafta ertelenen genel kurulumuz, Marmaris Belediyesi Huzur Evi'nde gerçekleşti. 64 üyenin katıldığı kurulda, Başkanımız Duran İlgün'ün okuduğu faaliyet, Denetleme Kurulu Başkanımız Hakkı Şevket Bayındır'ın okuduğu mali ve denetleme raporları oybirliği ile kabul edildi. Yönetim Kurulu asil üye sayısının 13'ten 15'e çıkartılması, Atıcılık ve avcılık branşının kurulması, kulübümüzün yeni yıllık bütçesinin de 5 milyon 350 bin TL olması oybirliğiyle karara bağlandı. Kurul sonunda yönetime aday olan Başkanımız Duran İlgün'ün de yer aldığı tek liste, yine oy birliği ile göreve getirildi.

Dilek ve temenni bölümünde konuşan Başkanımız Duran İlgün, Marmaris Belediyespor'umuzun, bir çok kategoride başarılı sonuçlar aldığını belirtterek,
''Profesyonel liglerde aldığımız başarılı sonuçların yanı sıra, alt yapıya da önem verdik ve bunun meyvesini genç milli takımlara oyuncu göndererek aldık. Başarımızın en önemli nedenlerinden biri kurumsallaşmamızın olduğuna inanıyorum. Kurum olarak, her türlü harcama ve gelirimizi kayıt altına aldık. Kasamıza kayıtsız tek kuruş girmedi, tek kuruş da çıkmadı” dedi.
Başkanımız, bazı çevrelerce kulübümüz hakkında ortaya atılan iddiaları yanıtlarken de “Her türlü eleştiriye açığız. Ama 'çamur at izi kalsın' anlayışıyla yapılan eleştirilere açık değili,z. Bu tür eleştirilere sessiz kalıyorsak, efendiliğimizdendir. Hakkımızı yasal yollardan aramasını iyi biliriz” diye konuştu.

Kulübümüzün Onursal Başkanı Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar da, “Temel amacı kent yaşayanına spor yaptırmak olan kulübümüzün yönetimi, görevini layıkıyla, onurlu bir şekilde yerine getirmiştir. Bu kadar onurlu ve gururlu bir işe imza atan arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde konuştu.


YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ
Duran İlgün
Şehap Hepaksoy
Tural İlgün
Ömer Sarıoğlu
Hilmi Kısa
Ömer Faruk Güven
Yaşar Ceylan
Salih Karabağ
Bora Ayyıldız
Bülent Esin
Hüseyin Ayhan
Hüseyin Gökhan Uysal
Ömer İnsel
Halil Birol
Bahattin Kabaçam

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
Melih Baş
İsmet kamil Öner
Mustafa Yüce
Mehmet Okan
Naile Bayan
Yusuf Erden
Mehmet Tokgöz

DENETLEME KURULU
Hakkı Şevket Bayındır
Ayhan Yalçın
Zehra Yüzak

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ
Sengün Tuğrul
Ali Ulvi Avanoğlu
Ali Kutluay

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ