15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vay be vurguna bak
14 Kasım 2008 Cuma 15:38

Vay be vurguna bak

Kadın bankacı hayatının vurgunu yaptı. Uyanık kadın, kurban olarak yurt dışındaki bir Türk'ü seçti.

Hesabını boşalttığı müşterisi ABD'den dönünce acı gerçek ortaya çıktı. Kadın bankacı müşterisinin hesabındaki 1 milyon 357 bin doları boşaltmış. Eşiyle birlikte sırra kadem bastı.

Antalya'da bir bankada müşteri ilişkileri yöneticiliği yapan ve eşiyle birlikte dört gündür kayıp olan kadın çalışan, bir müşteriye ait 1 milyon 357 bin doları zimmetine geçirdiği iddiasıyla polis tarafından aranıyor.

MÜŞTERİ BANKAYA GELİNCE KADIN BANKACI KAYBOLDU

Özel bir bankanın Antalya il merkezindeki bir şubesinde, Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapan F.E'nin (35), üç gün önce, ABD'de yaşayan bir müşterisinin banka şubesine gelmesi üzerine, rahatsızlandığını söyleyerek bankadan ayrıldığı ve bir daha işe dönmediği belirlendi.

Genç kadının evine gitmemesi üzerine yakınları da polise başvurarak kızları F.E. ve eşi S.E'ye ulaşamadıklarını bildirerek, kayıp ihbarında bulundu. Antalya polisi banka çalışanı ve eşinin kaybolması üzerine geniş çaplı soruşturma yürütürken, F.E'nin çalıştığı bankada da inceleme başlatıldı.

ÜÇ KEREDE ÇEKİLMİŞ

Müfettişlerin, M.T'nin hesabındaki paranın, bu yılın mart, nisan ve mayıs aylarında üç parça halinde çekilerek, hesabın tamamen boşaltıldığını saptadıkları öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ