10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali Civelek, Marmaris’te Muhtarlarla Bir Araya Geldi
03 Haziran 2020 Çarşamba 14:53

Vali Civelek, Marmaris’te Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris’te muhtarlarla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Vali Esengül Civelek başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Ersoy, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, il ve ilçe kurum amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

 

Toplantının açılışında konuşan Vali Civelek, koronavirüsle mücadele kapsamında ara verilen muhtarlar buluşmasına Marmaris’te yeniden başlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, toplantının açık alanda gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildiğini ifade etti.

 

Vali Civelek, “Bir önceki toplantıda muhtarlarımız tarafından dile getirilen ihtiyaçlar, talepler ilgili kamu kurumları tarafından mümkün olduğunca, şartlar elverdiğince yerine getirilmiştir. Hepimizin amacı ve önceliği vatandaşımızın huzuru, mutluluğu, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi. Bu kapsamda da var gücümüzle vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz.” Dedi.

 

Koronavirüsle mücadele kapsamında muhtarların özveriyle görev yaptığını ifade eden Vali Civelek, “Koronavirüsle mücadele sürecinde siz değerli muhtarlarımız iş birliği, gönül birliği ve elbirliği ile vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermenin gayreti, çabası içerisinde olduk. Muhtarlarımıza süreçteki katkıları için teşekkür ediyorum. Aynı gayretin ve çabanın normalleşme sürecinde de devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

 

Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar mahalleleri ile ilgili ihtiyaç ve taleplerini iletiler.

 

Muhtarlar pandemi sürecinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından tüm ihtiyaçlarının giderildiğini ifade ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ