28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali Altıparmak’tan Bayram Mesajı
29 Eylül 2008 Pazartesi 13:48

Vali Altıparmak’tan Bayram Mesajı

Muğla valisi Ahmet Altıparmak Ramazan Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınlayarak vatandaşların ramazan bayramını kutladı.

Vali Altıparmak mesajında birlik ve beraberlik temasın işlerken , “Yüce Türk Milleti'nin 7'den 70'e tek vücut kenetlenerek, yarınlarımıza sevgiyle ve güzel umutlarla bakmamıza neden olan günler olması bakımından da, büyük önemi ve anlamı bulunmaktadır”dedi.

Vali Altıparmak'ın mesajı aynen şöyle;


“Dini bayramlarımızdan birincisini oluşturan “Ramazan Bayramı”na, Ülkemiz genelinde olduğu gibi, “Yeryüzü Cenneti” konumundaki Muğla İlimizde de huzur ve güven ortamı içinde, Milletçe kenetlenerek ulaşmış bulunuyoruz.
Dini bayramlarımız, karşılıklı sevginin ve saygının, sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygularıyla, barış ve hoşgörü havasının en yoğun olarak yaşandığı coşkulu ve ender günlerimiz arasında yer alır.
Mübarek Ramazan Ayını, bu duygular içinde geçirdikten sonra, ulaştığımız dini bayramlarımızın vatan topraklarımızın bölünmez bütünlüğü ve Yüce Türk Milleti'nin 7'den 70'e tek vücut kenetlenerek, yarınlarımıza sevgiyle ve güzel umutlarla bakmamıza neden olan günler olması bakımından da, büyük önemi ve anlamı bulunmaktadır.

Ülkemiz turizminin lokomotifi durumundaki İlimizde, bir yandan bayramın coşkusunu ve güzelliklerini yaşarken, diğer yandan da ülkemizin beklentilerine cevap verecek olan, turizm sektörü başta olmak üzere, tüm sektörlerin başarısını ve Muğla İlinin her yönüyle gelişmesini etkileyecek, hiçbir olumsuzluğa da izin vermemeliyiz.

Cennet yurt köşesi Muğla'da, sahip olduğumuz doğal güzelliklerimizin ve kültürel zenginliklerimizin korunması ve gelecek kuşaklara en az tahribatla aktarılması için, Milletçe azami duyarlılık göstermemiz gerektiğini de, bir saniye bile unutmamalıyız.

Mübarek Ramazan Bayramının havasını yaşarken Büyük önderimiz ATATÜRK ve silah arkadaşlarıyla, tüm şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anmak istiyorum.

Bu duygularla, tüm Muğla Halkı'nın, mesai arkadaşlarımın, bayramı İlimizde geçirmekte olan konuklarımızın ve basın mensuplarının “Mübarek Ramazan Bayramı”nı kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ