21 Ağustos 2019 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vaillant Servis İstanbul
03 Eylül 2013 Salı 10:45

Vaillant Servis İstanbul

İşim gereği bilgisayar başında çok fazla bulunuyorum ve internet ile aram da en az bilgisayar kadar iyi diyebilirim.

İşim gereği bilgisayar başında çok fazla bulunuyorum ve internet ile aram da en az bilgisayar kadar iyi diyebilirim. Yakın tarihlerde beyaz eşyalarım ile ilgili farklı problemler yaşamaya başladım ve ilk etapta önemsemedim ancak bir süre sonra bu sorunlar giderek artmaya başlayınca bakım vaktinin geldiğini fark ettim. İlk etapta kış aylarının da yaklaşması ile birlikte kombim için hizmet almak istiyordum ve yalnız yaşayan biri olmam nedeniyle bu tür işlerden çok fazla anlamıyordum.

Vaillant marka kombi servisi araması ile birçok adres listelendi ancak benim için önemli olan kaliteli bir web sitesi ve 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekipleri idi! Bu kriterlerime en uygun firma olarak Vaillant Servis firmasını tercih ettim ve hemen aradım, bunun öncesinde de online olarak işlem yaptım. Çağrı merkezine ulaştıktan sonra bana web sitemiz üzerinden işlem yapmışsınız şeklinde bir uyarı geldi ve ekibin bu kadar hızlı olması beni çok fazla şaşırttı.

Bu hıza hayran kalmamak mümkün değil çünkü online yaptığım başvurudan saniyeler sonra ekip yola çıkmış ve çağrı merkezini aramam gerek bile yokmuş! Vaillant özel servis firması ekipleri hızı kadar kalitesi ile de dikkatimi çekti ve benim güvenimi kazandı! Ekiplerin işçilik konusunda kusursuz olduklarını söyleyebilirim. Ben oldukça memnun kaldım eğer sizler de bir servis firması arıyorsanız 444 1 494’ü sizlere tavsiye edebilirim. Kaynak : http://www.vaillantservismerkezi.org/

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ