19 Mayıs 2019 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünsal “Ben AKP ve CHP’nin Kutuplaşmasının alternatifiyim”
23 Aralık 2008 Salı 10:15

Ünsal “Ben AKP ve CHP’nin Kutuplaşmasının alternatifiyim”

Demokrat Parti Marmaris İlçe Başkanı Mustafa Balcı, Demokrat Parti İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Yıldız, Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan adayı İzzet Ünsal ve eski İl ve İlçe Başkanı Hasan Engin gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sıra

Demokrat Parti Marmaris İlçe Başkanı Mustafa Balcı, Demokrat Parti İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Yıldız, Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan adayı İzzet Ünsal ve eski İl ve İlçe Başkanı Hasan Engin gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında İzzet Ünsal “Ben Ak Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin kutuplaşmasının alternatifiyim” diyerek gündeme oturacak açıklamalar yaptı.

Derya ÇAVUŞ
Yaklaşan Yerel Seçimlerde Başkan adaylarını tek tek açıklayan partilere bir yenisi daha eklendi. Resmi açıklamayı ilerleyen günlerde yapacak olan Demokrat Parti gazetemize ziyarette bulunarak Genel Yayın Yönetmenimiz Temel Irmak'ın da sorularını yanıtladı.

Demokrat Parti bana sahip çıktı
Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkanlığına adaylığını koyan İzzet Ünsal “Her şeyden önce Demokrat Parti bana sahip çıktı. Bağdat'ta iken yazdığım maille adaylığımı koyma kararı almıştım. Mailimle güzel bir habere imza attınız ve geldiğimde Marmaris halkının gözlerinde o mailde yazdıklarımın ışığını gördüm. Marmaris Vatandaşı beni özlemiş. Demokrat Parti'nin Marmaris'te kökleşmiş oyu var. Bu kökleşmiş oylara sevgiyi ve birliği de ekleyince kazanacağımıza %100 inanıyoruz” dedi.

Benim geçmişle hesabım yok
Ünsal “Başkanlık için aday olan herkes hep bir hesap sorma peşinde. Bırakın hesabı Yargı sorsun, Hukuk sorsun. Benim kimsenin geçmişiyle işim olmaz, benim geçmişle hesabım yok. Ne yargıyım ne hukukum. Ben hizmet adamıyım. Marmaris'e hizmet için buradayım. Başkanlık koltuğuna oturacak insanın görevi yatırım yapmak değil, Marmaris'in havasını değiştirmektir. Ben Marmaris'in havasını değiştirmek için buradayım.”

AKP ve CHP'nin kutuplaşmasının alternatifiyim
Genel yayın Yönetmenimiz Temel Irmak'ın “Marmaris'te bir kutuplaşma söz konusu. Bu kutuplaşmayı önleyebileceğinize, birlik ve beraberliği sağlayacağınıza inanıyor musunuz?” sorusuna Ünsal “Marmaris'in hizmetten önce birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Marmaris'i kutuplaşmadan kurtarmak, birlik ve beraberliği sağlamak için buradayım. Her şeyden önce herkesle barışığım. Kimseyle bir kavgam ve küskünlüğüm yoktur. Marmaris'te kavga etmeyen ve etmeyecek, halkı kucaklayacak tek parti Demokrat Parti'dir. Ben AKP ve CHP'nin kutuplaşmasının alternatifiyim.”

Marmaris'e beyaz bir sayfa açacağım
Irmak'ın “İktidarın desteğini almadan Marmaris'e hizmet etmeniz zor olmayacak mı?” sorusuna Ünsal'ın cevabı “Marmaris'in Akciğer'i sağlam, onun yanında tüm organları sağlam. Marmaris'in sadece güzel bir elbiseye ihtiyacı var. Ben sadece Marmaris'e güzel bir elbise giydirip havasını değiştireceğim. Benim, ufak ama Marmaris halkının gönlünü alacak projelerim var. Marmaris'e beyaz sayfa açacağım. Görevimi severek yapıyorum. Marmaris halkı ben kolumu açtığımda mutlaka kendine bir yer bulacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ