17 Kasım 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversiteye kayıt için gelen öğrencilere, polis rehberlik yapıyor
04 Eylül 2013 Çarşamba 14:48

Üniversiteye kayıt için gelen öğrencilere, polis rehberlik yapıyor

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Afyonkarahisar Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde (AFTAŞ) oluşturdukları stantta üniversiteye kayıt için gelen öğrencilere yol gösteriyor

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Afyonkarahisar Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde (AFTAŞ) oluşturdukları stantta üniversiteye kayıt için gelen öğrencilere yol gösteriyor.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Mustafa Özgönül, yaptığı açıklamada, Afyon Kocatepe Üniversitesi'ne kayıt yaptırmak için gelen öğrencileri otogarda karşıladıklarını, onlara yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi. Şehre yeni gelen öğrencileri de bilgilendirdiklerini ifade eden Özgönül, şöyle konuştu:

"Öğrencilerimizi, günümüzün asayiş olaylarının yanı sıra dolandırıcılık, hırsızlık ve terörle mücadele suçlarıyla ilgili bilinçlendirmek amacıyla stant açtık. Şehrimize yeni gelen öğrencilerimizi yönlendiriyor ve bilgilendiriyoruz. Ayrıca karşılaştıkları sorunlarla ilgili ne yapabilecekleri hususunda kendilerine bilgi veriyoruz. Bize nasıl ulaşabileceklerini kendilerine hem anlatıyoruz, hem de broşürle izah ediyoruz."

Üniversiteye kayıt için gelen öğrencilerin yoğunluk oluşturduğu otogarda, güvenlik önlemlerinin de aratırıldığı bildirildi.

Muhabir: Ali Kemal Akan
Yayınlayan: Mürsel Çetin

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ