25 Mayıs 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TAEKWONDO’DA BAŞARILI SPORCULARA TALTİF
27 Kasım 2018 Salı 12:58

TAEKWONDO’DA BAŞARILI SPORCULARA TALTİF

Taekwondo 2018 sezonunda, ilimiz adına Türkiye’de ve uluslararası düzeyde başarılara imza atan sporculara, Türkiye Taekwondo Federasyonu Muğla İl Temsilcisi Uğur GÖKTAŞ tarafından plaket ve belge taktimi yapıldı.

 Tek tek kulüpleri ziyaret eden Göktaş, bazı sporcuların bizzat kendisine, bazılarının ise şehir dışında olmasından dolayı ödüllerini antrenörlerine takdim etti.

İl Temsilcisi Uğur Göktaş Türkiye’de ilk sekiz sporcu içerisine girmiş, listelere Muğla adını gururla yazdırmış sporculara “Başarı Belgesi”, İlk dört sporcu içerisine girerek Muğla’ya madalya getirmiş, ulusal ve uluslararası başarı elde etmiş sporculara ise “Plaket ve Başarı Belgesi” Takdimi yaparak sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.

thumbnail_20181104_161337---kopya.jpg

Uğur Göktaş açıklamasında:

“Taekwondo için 2018 sezonunda göreve atandığımdan beri , İl Temsilciliğimizin kurumsallığı noktasında ciddi çalışmalarımızı gerek basınımızdan gerek sosyal medyadan dikkatlerinize sunmaktayız. Muğla olarak katıldığımız birkaç maç haricinde neredeyse bütün maçlardan bir dereceyle dönmüş olmanın gururunu yaşıyoruz. Sporcularımız, onları yetiştiren emektar antrenörleri ile birlikte; çeşitli zorluklar içerisinde ciddi çalışmalar yaparak başarıya inanmış, mücadeleleri sonucunda da gruplarından çıkarak Türkiye Şampiyonalarında yarışmayı başarmıştır. Burada da ilimiz adına derece almışsa, bu performanslara evvela bir eğitimci olarak kayıtsız kalmam mümkün değildi.

Temsil ettiğim, Türkiye’nin en başarılı federasyonlarından biri ve büyük camiamız adına da Ülkemizin geleceği olan gençlerimize, onların emeklerine, döktüğü tere, gayretlerine elimizden geldiğince sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bu gururları ilimize yaşatan, başta sporcularımıza ve onları bu spora davet eden, sevdiren, yaşatan antrenörlerimiz ile onlara her türlü desteği sunan ailelerine teşekür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

2018 Muğla Taekwondo’da Başarılı Sporcularımız:

* Minikler Türkiye Şampiyonası , Sema Nur MUSLU Türkiye Üçüncüsü

* Yıldızlar Türkiye Şampiyonası, Furkan Işık YILDIZ Türkiye Üçüncüsü

* Yıldızlar Türkiye Şampiyonası , Aleyna ŞENYURT Türkiye Altıncısı

* Ümitler Türkiye Şampiyonası, Serpil SOY Türkiye Altıncısı

* Kulüpler Türkiye Şampiyonası, Oğuzhan KARSLI Türkiye Üçüncüsü

* Poomsae Türkiye Şampiyonası, Yusuf ŞAŞMAZ Türkiye İkincisi

* Poomsae Türkiye Şampiyonası, Nevin BAŞ Türkiye Üçüncüsü

* Poomsae Türkiye Şampiyonası, Doğa UZUN Türkiye Beşincisi

* Poomsae Türkiye Şampiyonası, İbrahim BAYRAM Türkiye Yedincisi

* Poomsae Türkiye Şampiyonası Mehmet GÖZÜKÜÇÜK Türkiye Yedincisi

* Dünya Kırış Şampiyonası, Ali BAHÇETEPE Dünya İkincisi

* Uluslararası Özel Şampiyona Eda Nur TOSUN İkinci

* Ve ayrıca başarılı performansıyla Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında kategorisindeki fazla sporcu içerisinde başarılı bir performans sergileyerek, sayı farklarıyla 5 maç alarak elenen Yaren Aybüke ARIOĞLU’na da “Takdir Belgesi” takdim edilmiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ