09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Siteler Dolmuşçularından Başkan Ünlü’ye Simit Çay İkramı
09 Mart 2009 Pazartesi 09:41

Siteler Dolmuşçularından Başkan Ünlü’ye Simit Çay İkramı

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Siteler Dolmuş Durağını ziyaret etti. Ziyaretten hayli memnun olan Dolmuşçular Bakan Ünlü'ye simit ile çay ikram ettiler.Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Siteler Dolmuş Durağını ziyaret etti. Ziyaretten hayli memnun olan Dolmuşçular Bakan Ünlü'ye simit ile çay ikram ettiler. Yaklaşık olarak 25 dolmuşçunun bulunduğu ziyarette dolmuşçular, duraklarının güzelleşmesine yardım eden Başkan Ünlü'ye teşekkürlerini ilettiler.

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü yaptığı ziyaretlerde en son olarak Siteler Dolmuş Durağını ziyaret etti. Öğleden sonra gerçekleşen ziyarette Dolmuşçular Başkan Ünlü'ye simit- çay ikramı yaptılar. İkramdan memnun olan Başkan Muhammet Ünlü, işlerin yoğunluğundan öğle yemeği yemeye bile fırsat olmadığını, simitle çayın çok iyi geldiğini söyleyerek, “Siteler hattında çalışan dolmuşçu arkadaşları ziyarete geldim. Amacım arkadaşlarla sohbet edip sorunları hakkında bilgi aldım. Biz göreve geldiğimizden bu yana halkımızın ve esnafımızın rahat etmesi için çalıştık. Dolmuşçu arkadaşlar içinde elimizden geleni yaptık.” dedi.
Ziyarette Siteler Dolmuşçuları Başkanı Yaşar Alper yaptığı açıklamada, “ Başkanımız Muhammet Ünlü bu güne kadar bizim için elinden geleni yaptı. Özellikle durağımızın güzelleşmesi için bize çok destek oldu. Kendilerine burada katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR
BEDAVA
A.S
sayın ünlü bedavadan bakan da oldun,kolay gelsin
09 Mart 2009 Pazartesi 16:15
212.175.115.220
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ