18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Serkan Yazıcı: Bir iş adamı olarak Marmaris turizmine katkı sağlayacak projelere imza atmaya çalışıyoruz
10 Ocak 2019 Perşembe 16:02

Serkan Yazıcı: Bir iş adamı olarak Marmaris turizmine katkı sağlayacak projelere imza atmaya çalışıyoruz

Marmaris AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Elmas Ulupınar Bozkır’ın başkanlığında yapılan Kadın Kolları Olağan Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısının ardından İlçe Başkanı Osman Ülgen ve Serkan Yazıcı ile eşi Gül Yazıcı Kadın Kollarını ziyaret ettiler.

Karşılıklı fikir alışverişi yapılan sohbette ekip çalışmasının önemine değinerek WRC yarışlarını örnek gösteren Serkan Yazıcı’nın “Uzun zamandır Marmaris’teyim burada doğmadım ama burada ölmek isterim. Marmaris’i çok seviyorum ve Marmaris‘te yaşadığımız sorunları çok yakından biliyorum. Bir iş adamı olarak Marmaris turizmine katkı sağlayacak projelere imza atmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Datça da olduğu belirtilen 23. Dönem AK Parti Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır’ın da  dönüşte Marmaris İlçe binasına gelip toplantıya katılmasıyla dünden bugüne AK Parti ve Marmaris konuşuldu.

“Milletvekilliğim ve İl Başkanlığım zamanında omuz omuza çalıştığımız dostlarımızı burada görmek beni çok mutlu ediyor” diyen Mehmet Nil Hıdır seçim çalışmalarıyla ilgili tecrübelerini aktardı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ