03 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SERDAR ÜRKMEZ  ÇAL ÇAL
19 Eylül 2013 Perşembe 11:27

SERDAR ÜRKMEZ ÇAL ÇAL

18 Haziran 1980 İstanbul’da doğan SERDAR ÜRKMEZ 2 yaşında iken ailesi ile birlikte Balıkesir'e gidip ilköğretim ve lise öğremini burda tamamlamıştır.
18 Haziran 1980 İstanbul’da doğan SERDAR ÜRKMEZ 2 yaşında iken ailesi ile birlikte Balıkesir'e gidip ilköğretim ve lise öğremini burda tamamlamıştır. 1997 yılında tekrar başladığı yere İstanbula dönüş yaptı ve halen yaşamını burda sürdürmektedir.
 
2005 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme bölümünü bitirdi.Bir süre eğitimi ile ilgili Amerika’nın Atlanta şehrinde yaklaşık 1 yıl süren staj eğitimini tamamladı.
 
İlk söz ve beste çalışmalarını 1997 yılında yapan SERDAR ÜRKMEZ , bunu bir yaşam tarzı haline getirip üretttikçe üretti , şuanda hatrı sayılır bir birikime sahip.
 
Uzun yıllardır söz ve beste çalışmaları yapan SERDAR ÜRKMEZ’ in profesyonel anlamdaki ilk çalışması olan ‘’ÇAL ÇAL’’ DİDA müzik imzası ile çıkıyor.
 
İki yıl boyunca titiz ve özverili bir çalışma ile hazırlanan ‘’ÇAL ÇAL’’ max single’daki iki parçanın söz ve müzikleri SERDAR ÜRKMEZ’e ait Düzenlemeleri ise usta müzik adamı Selim ÇALDIRAN tarafından yapılmıştır. Maestro stüdyolarında kaydı alınan iki parçanın Mix ve Masteringleri ise; bir diğer müzik adamı Candar KÖKER imzasını taşıyor.
 
Albümün ilk klibi ‘’ÇAL ÇAL’’ isimli parçaya ve Burak YALMAN yönetmenliğinde çekilmiştir.Maestro stüdyolarında kayıt edilen parçaları usta müzisyenlerin en güzel tınılarını bu max single’da dinliyebilirsiniz.
Müzik piyasasına farklı bir tarz ve nefesle giren bu yeni max single’da farklı esintileri bir arada hissetmenin keyfini yaşayacaksınız.
‘’Ya hayallerinizin peşine koşarsınız,yada olanları kabullenmeyi seçersiniz. İyikilerinle güçlenir,Keşkelerinle ise tükenirsiniz...TÜKENMEMEK İÇİN ‘’ÇAL ÇAL’ '
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ