05 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şener Eruygur iyileşiyor
19 Eylül 2008 Cuma 23:34

Şener Eruygur iyileşiyor

Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un sağlık durumu iyiye gidiyor. Bugün çekilen MR'ı pozitif çıktı.

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra Kocaeli'deki Kandıra F Tipi Cezaevi'ne konulan ve tansiyonunun yükselmesi sonucu düşerek ciddi şekilde yaralanan emekli Orgeneral Şener Eruygur'un durumu ciddiyetini koruyor. Saat 21.15 sıraları Şener Eruygur'u ziyaret eden Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Başkanı Bozkurt Uslu, Şener Eruygur ile ilgili sağlık sürecinin aynı şekilde devam ettiğini ve kötüye gitmediğini Mr sonuçlarının da pozitif olduğunu söyledi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tutulan ve bugün öğlen saatlerinde MR'ı çekilen emekli Orgeneral Şener Eruygur'un sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Bugün saat 21.15'te Şener Eruygur'un yanına giden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Kocaeli ADD Kocaeli Şube Başkanı Bozkurt Uslu yoğun bakımda olması sebebiyle Şener Eruygur'un sağlık durumunun ciddiyetini korudunu belirterek, "Şener Paşayı göremiyoruz. Ailesinin yanıdan çıkıp son bilgiyi aldım. Süreç aynı devam ediyor ama kötüye gitmiyor. Şuan süreç o anlamda bizi ümitlendiyor. Yarın itibariyle 72 saat olacak. Yarından sonra ümidimiz daha da artacak. Daha ağırlaşma yok. Yoğun bakımda olması olayın ciddiyetini koruduğunu gösteriyor." dedi.

MR SONUÇLARI POZİTİF

Şener Eruygur'un tepki verdiğini ve bu durumun kendilerini çok sevindirdiğini söyleyen Bozkurt Uslu, "İlk 24 saati çok şükür atlattık. Yarından itibaren süratle daha iyi olacak. Emarı çekildi bugün. Süreç kötüye gitmiyor. Emar sonuçları da pozitif. Genel başkanımız tepki veriyor ve bu bizi çok sevindiriyor. Genel başkanımızla ilgili yanlış bir haber iletilmiş. Kendisinin durumunun kötüye gittiği ve GATA'ya kaldırıldığı konusunda. Bu konuda habercileri uyarıyorum ve bu çok yanlış. Ailesi de yeteri kadar perişan oluyor." dedi.

DHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ