06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seki cümle alemi kandırmış!
05 Eylül 2008 Cuma 12:25

Seki cümle alemi kandırmış!

Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ve Nazire Şenlendirici aşk üçgeninde sular durulmuyor! İşte son Nazire bombası;

Bir röportajında "Nazire ile eşofmanlarımızı giydik Hüsnü'ye gittik" diyen Deniz Seki'yi Nazire Şenlendirici yalanladı: Röportajında anlattıkları Seki'nin kendi hayal ürünüdür!

Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ve Nazire Şenlendirici aşk üçgeninde sular durulmuyor! Seki'nin en son bir röportajında "Nazire Hanım'la eşofmanlarımızı giydik, birlikte Hüsnü'ye gittik. Herkes özürlerini diledi, içinde biriktirdiği ne varsa söyledi... Sesler hiç yükselmedi" sözlerine Nazire Hanım'dan itiraz geldi. Avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan Nazire Şenlendirici şunları söyledi:

Seki reklamını yapıyor!
"Deniz Seki'nin röportajda anlattığı olay tamamen hayal ürünüdür! Seki'nin çizdiği gibi toz pembe bir durum yok; beni dize getirmiş falan değil. Arkadaş falan da değiliz. 'Ortada aşk varsa saygı göstermek lazım, resmi eşe düşen görev, kocayı boşamaktır' temasını halkımıza dikte ettirmesinin ardında reklamını yapma kaygısı olduğu aşikardır."

Çocuk yüzünden ayrılmamak yanlış!
Bazaar dergisine konuşan Deniz Seki, satır aralarında sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin eşi Nazire Hanım'a mesaj yolladı! Evliliğin insanı hapsetmek olmadığını belirten Seki, "Çocuk yüzünden ayrılmamak ya da çocuk için ilişkiye şans vermek de çok yanlış bir bahane!" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ