05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SARAR EYEWEAR YENİ YÜZÜNÜ İZMİR’DEN ARIYOR
24 Kasım 2008 Pazartesi 13:36

SARAR EYEWEAR YENİ YÜZÜNÜ İZMİR’DEN ARIYOR

2008 Miss Tourism World Dünya Güzelleri ile katalog çekimlerini gerçekleştiren Sarar Eyewear 2009 kataloğundaki Yeni Yüzünü İzmir'den arıyor.

SARAR EYEWEAR YENİ YÜZÜNÜ İZMİR'DEN ARIYOR


2008 Miss Tourism World Dünya Güzelleri ile katalog çekimlerini gerçekleştiren Sarar Eyewear 2009 kataloğundaki Yeni Yüzünü İzmir'den arıyor.

www.izmirguzeli.com yarışması ile yeni yüzünü arayan Sarar Eyewear, yarışmacılarda kendine ve fiziğine güvenen sade bir görünüş, dinamik ve gençlerin içindeki asi enerjiyi yansıtacak ; kısaca Sarar Eyewear markasını temsil edecek tüm özellikleri arıyor. Bir erkek ve bir bayanın Sarar Eyewear'nin yeni yüzü olacağı yarışma için marka, Çok güçlü bir juri kadrosu ile işbirliği yapıyor. 2009 Yılı kataloğu için www.izmirguzeli.com sitesine aday olan gençler arasından eleme yapacaklarını ve kataloglarında İzmirli güzellerini kullanacaklarını bildiren SARAR EYEWEAR yetkilileri, Kendisine güvenen gençlerin www.izmirguzeli.com sitesine kayıt olmalarını istedi. Show dünyasına yeni yüzler kazandırmak isteyen proje, Sarar Eyewear'in sponsorluğu ile daha şık bir hale geldi.

Model of the world 2007 ikinci güzeli Ezgi DÖKME ve koreograf Adem ANNAÇ tarafından yönetilen site daha önce birçok başarılı projede yer almıştı.

2009 yılına “yaşamın içinde sloganıyla” Başlayacak olan “Sarar Eyewear” Güneş Gözlüğünü sadece güneş gözlüğü alışkanlığı olarak değil yaşamla bir bütün olarak görüyor. Bu sebeple 2009 ilkbahar-Yaz koleksiyonu çekimlerini amatör modellerle gerçekleştirecek olan “Sarar Eyewear” gençleri markanın yeni yüzü olmaya çağırıyor..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ