09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rüya Park AVM Açılıyor
10 Eylül 2015 Perşembe 12:55

Rüya Park AVM Açılıyor

11 Eylül günü açılışı yapılacak olan Rüya Park AVM, bünyesinde yerel, ulusal ve uluslararası markaları bulunduran ve 23 mağazadan oluşuyor.

-Rüya Park AVM Açılıyor…

-11 Eylül günü açılışı yapılacak olan Rüya Park AVM, bünyesinde yerel, ulusal ve uluslararası markaları bulunduran ve 23 mağazadan oluşuyor.

-Rüya Park AVM, 6 salonlu 700 koltuk kapasiteli modern sineması, ücretsiz kapalı otoparkı ve oto kuaförü ile şehrin alışveriş ve sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

 

 

 

Yatırımı Rüya İnşaat tarafından gerçekleştirilen Rüya Park AVM,kentimizde uzun zamandır beklenen ve eşsiz bir yaşam alanı yaratarak Muğla’nın yeni buluşma noktası oluyor.

Bünyesinde yerel,ulusal ve uluslararası markaları bulunduran ve 23 mağazadan oluşanRüya Park AVMdünya mutfaklarından fastfood’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları,çocuklar için özel eğlence merkezleri, 6 salonlu 700 koltuk kapasiteli modern sineması, ücretsiz kapalı otoparkı ve oto kuaförü ile şehrin alışveriş ve sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacını karşılamaktadır.

 Modern çizgilere uygun olarak tasarlanmış mimari yapısıyla Muğla’nın en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Konumu itibariyle Muğla-Merkez ve Kötekli arasında yer alması, ziyaretçilerin ulaşımını ister özel araçlarıyla ister toplu taşıma araçlarının kullanımıyla rahatça yapabilmelerini sağlamaktadır.

‘’Biz Sizinle En İyisiyiz’’ anlayışlıyla yola çıkan ve ziyaretçilerin memnuniyetini ön planda tutan Rüya Park AVM dinamik yapısıyla ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ