26 Mayıs 2019 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OKTAY, BİRLEŞEREK YÖNETECEĞİZ
15 Mart 2019 Cuma 10:37

OKTAY, "BİRLEŞEREK YÖNETECEĞİZ"

CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay, seçim çalışmaları kapsamında, Türk Chopper Marmaris Motosiklet Kulübü ve Türkiye Emekli Subaylar Derneğini ziyaret etti.

Oktay, ziyaretlerinde Marmaris'i birleştirici ve katılımcı bir yönetim tarzını benimseyeceklerini vurguladı

Oldukça samimi bir şekilde karşılanan CHP Marmaris Adayı Oktay,  "Marmaris’i tek başıma yönetmeyeceğimizi, halkımızla birlikte ortak akılda birleşerek yöneteceğimizi anlattım. Demokratik ve laik bir anlayışını benimsememi ve kimseye ayrımcılık yapmamamı istediler. Bende iyi olanı daha iyi yapmaya, hatalı olanı da düzeltmek için başkanlığa aday olduğumu dile getirdim. Kulüp üyeleri bizlere her alanda seve seve destek olacaklarını dile getirirken, Marmarisimizin geleceği için karavan kampı ve atış poligonu olmasının turizm sektörünün gelişmesini nasıl etkileyeceği konusundan söz ettiler. Marmaris benim değil. Marmaris sizin değil. Marmaris hepimizin. Bunu unutmadan birlik ve beraberliği sağladığımız takdirde çözüm bulamayacağımız hiçbir sorun yok.  Türk Chopper Marmaris Motosiklet Kulübü üyelerine samimiyet ve içtenliklerin dolayı çok teşekkür ederim" dedi.

dfdfdfdfdfdfdfd.jpg

KATILIMCI BİR YÖNETİM

Türkiye Emekli Subaylar Derneğini de ziyaret eden Mehmet Oktay, şunları söyledi: "Marmarisimiz için birlik olmamız gerektiği konusunda hem fikir olmak bizleri oldukça mutlu etti. Kentimizin gelişmesi için öncelikli olarak Marmaris Kent Konseyi’nin daha aktif olması gerektiği konusuna hep birlikte değindik. Muhtarlarımızın katılımının önemini vurguladık. Derneğimizden ayrılmadan önce ziyaretçi defterini imzaladık. Marmarisimiz için emek veren ve kıymetli düşüncelerini bizlerle paylaşan TESUD’a çok teşekkür ederim"

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ