11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÖĞRETMENE EN GÜZEL HEDİYE
04 Aralık 2019 Çarşamba 11:44

ÖĞRETMENE EN GÜZEL HEDİYE

Öğretmenleri Banu Ağra’ya öğretmenler günü sürprizi yapmak isteyen öğrenciler Marmaris Belediyesi ile birlikte öğretmenleri adına 31 tane sığla fidanını toprakla buluşturdu.

Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencileri, öğretmenleri Banu Ağra’ya çok anlamlı bir hediye verdi. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla sürpriz yapmak isteyen öğrenciler ve velileri Marmaris Belediyesi’ne başvurarak öğretmenleri adına fidan dikme taleplerini iletip, destek istedi. Yardım talebini memnuniyetle kabul eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevlileri, öğrenci ve velileriyle bir araya gelerek sığla fidanlarını toprakla buluşturdu.

Armutalan Mahallesi, Camiavlu Mevki 526 sokak üzerinde bulunan yeşil alanda gerçekleştirilen çalışmada Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yardımlarıyla 31 adet sığla fidanını toprakla buluşturan minik öğrenciler ve velileri hem yeşil alanların çoğalmasına katkı sağladı, hem de öğretmenlerine ölümsüz bir hediye verdi. Öğretmenleri Banu Ağra, çocuklara çevre bilinci aşılamanın çok önemli olduğu söyleyerek ince düşünceleri için velilere ve Marmaris Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ