21 Şubat 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NOSTALJİK POP CAFE DE MARMARİS’TE YAŞATILIYOR
10 Şubat 2018 Cumartesi 10:39

NOSTALJİK POP CAFE DE MARMARİS’TE YAŞATILIYOR

Marmaris’te yeni kurulan ve ilk kez Cafe De Marmaris Restaurant’ta sahne alan Grup SET Orkestrası, sunduğu Nostaljik Türk P

cafe-de--marmaris-(8).jpg

Marmaris’te yeni kurulan ve ilk kez Cafe De Marmaris Restaurant’ta sahne alan Grup SET Orkestrası, sunduğu Nostaljik Türk Pop Gecesi ile prova niyetine çıktığı sahnede yaklaşık iki saat boyunca, alkış yağmuruna tutuldu.

İzmirli Pop Müzik Sanatçısı Nurfeda; Perküsyon Sanatçısı Ender Karaarslan, Gitarist Nihat Cebbar ve Tayfun Altınay, Yan Flüt Sanatçısı Şükrü Güçlü’nün bir araya geldiği Grup SET Orkestrasının daveti üzerine geldiği Marmaris’te, prova yaptığını sanırken, kendini doğrudan sahnede buldu. Yeni kurulan Grup SET Orkestrası ilk kez Cafe De Marmaris Restaurant’ta sahne alırken, Pop Müzik Sanatçısı Nurfeda; konuk olduğunu sandığı gecede solist olarak sahnede kalarak, söylediği 70’ler 80’ler ve  90’lardan günümüze gelen unutulmayan Türk Hafif Müziği şarkılarıyla Marmaris sakinlerine soğuk kış gününde baharı müjdeleyen bir Nostalji Gecesi yaşattı.
Cafe De Marmaris
İşletmecileri Çetin Aypek ve Halil Kaftelen, 2019 Turizm Sezonunun geçmişe göre daha iyi olacağına dikkat çekerek;  “Turizmde otelimiz ve restaurantımızla birlikte hem yabancı hem yerli konuklarımıza hizmet veriyoruz. Yeni yapılanmamızla birlikte 12 ay bir arada olduğumuz Marmaris sakinlerini de unutmadık tabii ki. İşletmemiz tercihe, taleplere göre bundan sonra haftanın her günü canlı müzikli Nostaljik akşamlara devam edecek.” dediler.

cafe-de--marmaris-(3).jpg

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ