29 Ocak 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MUĞLA ÜLKÜ OCAKLARINDAN BİRLİK MAÇI
05 Eylül 2019 Perşembe 10:53

MUĞLA ÜLKÜ OCAKLARINDAN BİRLİK MAÇI

Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, Milliyetçi Ülkücü Harekette Birlik ve Beraberliği sağlamak adına bir faaliyet düzenleyerek Milliyetçi Ülkücü Hareketin 5 Ana Kolu Olan Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanlığı, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkan
Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Burak Demirel, Milliyetçi Ülkücü Harekette Birlik ve Beraberliği sağlamak adına bir faaliyet düzenleyerek Milliyetçi Ülkücü Hareketin 5 Ana Kolu Olan Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanlığı, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı, Türkav Muğla İl Başkanlığı, Türkiye Kamusen Muğla İl Başkanlığı ve Türk Ocakları Muğla İl Başkanlığını bir sahada birleştirerek, birlik pozunda buluştular.
Halı Saha Maçına Mhp İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Demirel, 
Kamusen İl Başkanı Mürsel Özata, Türkav İl Başkanı Önder Özgür Süzgün ve Türk Ocakları İl Başkanı Hüseyin Akar katıldı. Maç Öncesi bir açıklama yapan Demirel, Milliyetçi Ülkücü hareketin birliğini daim kılmak adına düzenlemiş olduğumuz halı saha maçına katılan, sayın başkanlara ve Ülküdaşlarıma teşekkür ederim.Birlik ve beraberliğin daim olması, İlimize bir heyacan getirecek ve güzel çalışmalara imza atmamıza vesile olacaktır.Davetlerimize icabet eden başkanlarımız ile , bir halı saha maçı yaparak, bu tohumu atmak istiyoruz. Biriz Beraberiz, dedi..
Muğla Ülkü Ocakları Başkanının davetine icabet eden, Milliyetçi Ülkücü hareketin il temsilcileri, Demirele organizasyon için teşekkür ederek, Lider Devlet Bahçelinin izinde emir ve talimatları doğrultusunda çalışmalara hız kesmeden devam edecekleri belirttiler.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ