24 Ekim 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MTODAN ESNAFLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN PROJE
08 Şubat 2019 Cuma 11:32

MTO'DAN ESNAFLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN PROJE

MTO ile TEB arasında imzalanan anlaşmayla oda üyelerine Marmaris esnafına uygun faizli kredi ve çeşitli avantajlar sağlanacak.

Marmaris Ticaret Odası (MTO) ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) arasında 7 Şubat tarihinde protokol imzalandı. Oda üyelerinin yararlanabileceği bu protokol sayesinde, önümüzdeki dönemde Marmaris esnafına uygun faizli kredi ve çeşitli avantajlar sağlanması hedefleniyor.

MTO ve TEB arasında imzalanan anlaşma sebebiyle düzenlenen toplantıya, TEB Marmaris Şube Müdürü Serkan Ataş, TEB Marmaris İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Adnan Gökhan Şulen, MTO Yönetim Kurulu Başkanı  Mutlu Ayhan, Meclis Başkanı Nurgül Candan, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kodaman ve İbrahim Tekin ve Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Erğücü katıldı.

İmzalanan protokol sonucunda; esnafa yüzde 1.99'dan başlayan faiz oranları ile 3 ay ödemesiz dönemli 36 aya kadar vadeli kredi imkanı, 29 gün bloke 0 komisyonla uygun pos koşulları, gerekli şartlar sağlanması halinde üyelere özel EFT, Havale, Hesap işletim ücreti masrafsızlık tanımı sağlanıyor. Bu koşullardan oda üyelerinin faydalanabilmesi için yapmaları gereken şey ise; güncel tarihli oda kaydı alınmasıdır.

MTO Başkanı Mutlu Ayhan, söz konusu anlaşma sayesinde, yeni sezonda ihtiyacı olan esnafın ödeme kolaylıkları sayesinde bu anlaşmadan yararlanacağını düşündüğünü belirtti. TEB'in sağladığı bu hizmetten Marmarisli esnaf adına memnuniyet duyduğunu dile getiren Ayhan, bu tür ticari faaliyetlere yönelik projelerin devam etmesi için çalışmalar yürütüleceğini dile getirdi. 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ