11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mıster İşviçre güzellik yarışması
24 Ocak 2009 Cumartesi 11:47

"Mıster İşviçre" güzellik yarışması

"Mıster İşviçre" güzellik yarışması'nın çekimleri Bodrum'da yapılacak

Mister İsviçre Organizasyon tarafından düzenlenen ''Mister İsviçre'' güzellik yarışmasında finale kalan 16 yarışmacının tanıtım çekimlerinin Bodrum'da yapılacağı bildirildi.
Mister İsviçre Organizasyon ortaklarından Urs Brülisauer, gazetecilere yaptığı açıklamada, İsviçre'de 12 yıldır düzenlenen ''Mister İsviçre'' yarışmasının bu yıl 2 Mayıs'ta yapılacağını söyledi. Yarışmaya 20-33 yaşlarında yaklaşık 400 kişinin başvurduğunu ve bu kişilerden 16'sının finale kaldığını belirten Brülisauer, ''Finale kalan 16 erkek yarışmacı 14-21 Mart tarihlerinde Bodrum Kempiski Otel'de konaklayacak. İsviçre Devlet Televizyonu'ndan gelen bir ekip, bir hafta boyunca Bodrum'daki farklı mekanlarda yarışmacıları tanıtıcı çekimler yapacak. Bu çekimler daha sonra 2 Mayıs'ta İsviçre'de düzenlenecek 'Mister İsviçre' yarışmasında gösterilecek'' dedi.

-BİR MİLYON KİŞİ İZLEYECEK-

Brülisauer yarışma öncesinde İsviçre Devlet Televizyonu ile birlikte Bodrum'a gelerek çekim yapılacak bölgeleri tespit ettiklerini kaydetti.
Brülisauer, şöyle konuştu:
''Çekimleri Antik Tiyatro, Bodrum Kalesi, marina ve liman bölgesinde yapacağız. Çekimlerde Bodrum'un kültürel ve doğal güzelliklerini de anlatacağız. Basın mensupları da çekimleri yapacağımız mekanlara gelerek görüntü ve fotoğraf alabilecekler. Çekimleri 2 Mayıs'ta yaklaşık 1 milyon kişi izleyecek. Bodrum'un tanıtımına da büyük katkı sağlanacak. Çekimleri Bodrum'da yapacağımızdan dolayı mutluyuz''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ