21 Temmuz 2019 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP İlçe Başkanı Gürcoşkun, kongre öncesi birlik mesajı verdi
24 Haziran 2009 Çarşamba 16:35

MHP İlçe Başkanı Gürcoşkun, kongre öncesi birlik mesajı verdi

Yeniden aday olduğunu açıklayan MHP'nin mevcut İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, “Kongrede kim kazanırsa kazansın kazanan MHP olacaktır” dedi.

Gazeteniz Gündem 28 Haziran Pazar günü Pineta De Luxe Otel'de yapılacak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Teşkilatı Kongresinin nabzını tutmaya devam ediyor. Genel Yayın Yönetmenimiz Temel Irmak'ın sorularını yanıtlarken, yeniden aday olduğunu açıklayan MHP'nin mevcut İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, “Kongrede kim kazanırsa kazansın kazanan MHP olacaktır” dedi.


'OYLARIMIZ KATLANDI'
Görevi yürüttükleri üç yıl boyunca, başarısız oldukları yönündeki eleştirileri haksız bulan Gürbüz Gürcoşkun, MHP'nin Marmaris ve civarında hem yerel hem de genel seçimlerde katlayarak arttırdığına dikkat çekti. Muğla genelinde MHP'nin en çok oy arttırdığı bölgenin Marmaris olduğunu söyledi. 2002 genel seçimlerinde, Marmaris genelindeki 2 bine dahi ulaşmayan oylarını 7 bin 500'lere, 2004'teki ilçe belediyesi seçimlerinde 500 olan oy sayısını ise 2009'da 1180'e taşıdıklarının altını çizdi. Beldibi Belediye Başkanlığı'nı tekrar kazandıklarını ve partilerinin tarihinde ilk kez İçmeler Belediyesi'nde 2, Bozburun'da ise 3 meclis üyeliği elde ettiklerini de sözlerine ekledi.


HEDEF: İKTİDAR OLMAK
Partilileriyle el ele verip, köy köy, köşe bucak dolaşarak başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını kaydeden Başkan Gürcoşkun, “Elbette eksikliklerimiz olmuştur. Ancak tecrübe kazandık, kadromuzu genişlettik. Bundan sonra daha başarılı olacağız. Hedefimiz, MHP'yi gerek ülke genelinde, gerekse Marmaris'te iktidara taşımaktır. Partimize duyulan ilgi de gösteriyor ki, halk ülkenin içinde bulunduğu karanlıktan kurtaracak güç, ışık olarak MHP'yi görüyor. Partililerimizle, halkımızla el ele verip iktidara geleceğiz. Ülkenin kötü gidişine 'dur' diyeceğiz. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin dediği gibi biz bu davaya yüreğimizi koymuşuz” diye konuştu.

'BİR VE BERABERİZ'
Kendisinin yanı sıra Çelik Kınay, Nadir Ersöz ve Mehmet Altınova'nın da aday olmasının, MHP'nin iktidara uzanacak doğru yolda yürüdüğünün işareti olduğunu kaydeden Başkan Gürcoşkun: “Aday çokluğu, MHP'nin geleceğinin göstergesidir. Bu durum beni de mutlu etmektedir. Diğer üç aday da, kendilerini ispatlamış kardeşlerimdir. Kaldı ki, biz Başkan değil 'hizmetkar' seçiyoruz. Kim seçilirse seçilsin, hizmete devam için arkasında duracağız. Ben bunu söylüyor ve bunun sözünü veriyorum. Kongrede kim kazanırsa kazansın kazanan MHP olacaktır. Birlik beraberliğimiz daha da perçinleşerek sürecektir. Bazı yerel gazetelerde olduğu gibi bizleri provoke etmek isteyenlere, birlik ve beraberliğimizi göstereceğiz”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ