07 Haziran 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİS’İN HİZMETİNDEYİZ
11 Mayıs 2019 Cumartesi 10:48

MARMARİS’İN HİZMETİNDEYİZ

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, yardımcılarını belirledi.

Başkan Oktay, Belediye Meclis Üyeleri İhsan Öztürk ile Burak Demirtaş’ı yardımcısı olarak görevlendirdi. Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş, “Başkanımız Mehmet Oktay’a bu onurlu göreve bana layık gördüğü için teşekkür ederim. Ötekileştirmeden tüm Marmaris’in hizmetindeyiz” dedi.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, samimiyet,tevazu ve ayrıştırmadan tecrübe odaklı bir yönetim anlayışıyla başkan yardımcılarını belirledi. Mehmet Oktay, Marmaris Belediye Başkan yardımcılığına Burak Demirtaş ve İhsan Öztürk’ü atadı.

Başkan Oktay tarafından Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen genç mimar Burak Demirtaş, Çamlı köyünde doğdu. 28 yaşındaki çiçeği burnunda Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı üniversitenin İşletme Mühendisliği alanında yüksel lisansını yapan Demirtaş, Marmaris’te mimarlık ofisini açtı. Başkan yardımcılığına getirilene kadar mesleğini icra eden Demirtaş, mimarlık ofisini kapatıp, kendini Marmaris’e hizmete odakladığını kaydetti.“Bu koltuğa bizi layık gören başkanımız Mehmet Oktay'a bu onurlu görevi bana verdiği için çok teşekkür ediyorum” diyen Demirtaş, Marmaris için en iyisini yapmak için çalışacağını ifade etti. Demirtaş, “Artık Marmaris için çalışma zamanı. Bundan sonra başkanımızla beraber kurallar ve yönetmeliğimiz ne gerektiriyorsa, onun dışına çıkmayarak vatandaşımıza en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız, çözüm üreteceğiz.  Kimseyi ötekileştirmeden görevimizi icra edeceğiz” diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ