03 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mariç- Belbir hizmetlerine devam ediyor
22 Ocak 2009 Perşembe 22:56

Mariç- Belbir hizmetlerine devam ediyor

Marmaris'te su, atık su ve çevre koruma hizmetlerinin iyileştirilmesini sağlamak amacıyla Marmaris, Armutalan, İçmeler ve Beldibi Belediyeleri tarafından Bakanlar Kurulu'nun izni ile 1997 tarihinde kurulan MARİÇ-BELBİR, o tarihten bu yana Marmaris ve beld

.
Marmaris Çevre Koruma Altyapı Tesislerini Yapma ve İşletme Birliği (MARİÇ-BELBİR) resmi web sitesine ilgi her geçen gün artıyor.
Marmaris ve beldelerinin içme ve kullanma suyunun temini, atık suların çevreyi kirletmeden uygun yerlere aktarılıp boşaltılmaları ve arıtılması, çöp ve katı atıkların toplanması, imhası veya değerlendirilmesi gibi altyapı çalışmalarını ve hizmetlerini yöneten Marmaris Belediyeler Birliği Mariç-Belbir; özellikle son yıllarda önemli projelere imza atıyor. Son Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği çalışmayla bitirilen yeni su deposu ile yaşanan su sıkıntısına çözüm getiren Mariç-Belbir, son dönemlerde yaptığı dere ıslahı çalışmalarıyla da dere kenarlarının görüntüsünü değiştirirken, Marmaris yaşayanlarını da sel kabusundan kurtardı.
Gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında halka daha fazla bilgi vermek amacıyla kurulan Mariç-Belbir resmi web sitesi www.maricbelbir.gov.tr 2008 Temmuz ayından beri hizmet vermekte. Sizde birliğin çalışmaları hakkında bilgi almak web sitesini ziyaret edebilir, görüş ve önerilerinizi bilgi@maricbelbir.gov.tr adresine yollayabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ