06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mahsunun ikinci filmi: Güneşi Gördüm
21 Kasım 2008 Cuma 15:49

Mahsun'un ikinci filmi: "Güneşi Gördüm"

Mahsun Kırmızıgül'ün ikinci filmi "Güneşi Gördüm" 12 Mart 2009'da sinemaseverlerle buluşacak. Filmde rol alan Demet Evgar, Hande Subaşı, Yıldız Kültür ve Şerif Sezer dev kadronun kadın oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor.

Mahsun Kırmızıgül, 6 çocuğun hikayesini anlattığı 'Güneşi Gördüm' adlı ikinci filminin çekimlerine Kars'ta devam ediyor. Kırmızıgül, çok sevileceğine emin olduğu filmini çocuklara ve umuda adıyor.

Yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı ilk filmi 'Beyaz Melek'le geçen yıl büyük başarı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, ikinci filmi 'Güneşi Gördüm'ü, 12 Mart 2009'da sinemaseverlerle buluşturacak. 'Beyaz Melek'te olduğu gibi 'Güneşi Gördüm'de de senarist, yönetmen ve oyuncu olarak izleyicinin karşısına çıkacak olan Kırmızıgül, şu sıralar Kars'ta 2400 metre yükseklikteki bir sınır köyünde filmin çekimlerine devam ediyor. Filmin çekimleri, Kars'tan sonra İstanbul ve Danimarka'da devam edip, Norveç'te son bulacak.

Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak olan filmde, 6 çocuğun hikayesi işleniyor. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen umut kapısını hep açık tutan filmin kahramanları, gerçek hikayelerden yola çıkarak sinema perdesinde hayat bulacak. 'Güneşi Gördüm'de Mahsun Kırmızıgül'ün yanı sıra şu oyuncular rol alıyor: Ali Sürmeli, Ali Tutal, Alper Kul, Altan Erkekli, Cezmi Baskın, Cihat Tamer, Demet Evgar, Emre Kınay, Erol Günaydın, Hande Subaşı, Itır Esen, Kamil Sönmez, Menderes Samancılar, Murat Ünalmış, Nurseli İdiz, Sarp Apak, Şerif Sezer, Yiğit Özşener ve Zafer Ergin...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ