12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LOKAL MUTABAKAT ŞART
09 Mayıs 2009 Cumartesi 18:02

LOKAL MUTABAKAT ŞART

Marmaris Kaymakamı Serdar Polat, Marmaris'in en büyük sorununun, 'ruh eksikliği' olduğunu söyledi.

BASINLA BULUŞTU
Marmaris Kaymakamı Serdar Polat, Polis Evi'nde verdiği kahvaltıda, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla buluştu. Kahvaltıya, gazetecilerin yanısıra Emniyet Müdürü Yaşar Turan Çebi, Emniyet Müdür Yardımcısı İlhami Doğan Güzel, Harun Selim Budak ve İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Binbaşı Yakup Karakaya da katıldı.


GÜNDEM KONUŞULDU
Kaymakam Polat, buluşma sırasında gazetecilerin, ilçe gündemine ilişkin sorularını da yanıtladı. Mühürlemeler ve mühür fektleri hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Son günlerin en çok konuşulan Lidya Otel mühürlemesi konusunda Belediyeyi haklı bulduğunu söyledi. Ancak, bu işlemin sezon başlamadan önce yapılabileceğini de sözlerine ekledi.

HERŞEY PARA DEĞİL
Kaymakam Polat, bir soru üzerine Marmaris'in en büyük sorununun'ruh eksikliği' olduğunu söyledi. Polat, “Her şey para, maddiyat, ve rant üzerine dönüyor. Her şey para değildir. Marmaris'e eski ruhunu kazandırmak lazım. Marmarislilik ruhu çerçevesinde bir araya gelmeliyiz. Lokal mutabakatı sağlarsak, sorunların üstesinden de çok daha kolay geliriz” dedi.

YORUMLAR
doğru
aytaç aytaç
Sevgili Kaymakamımız çok haklı. Her işin ruhuna inmek şart. Duyarlı, itinalı, özenli ve zarefetle huzur bulunur. Saldım çayıra Mevlam kayıra yaptık bizler maalesef. Verdik kiraya, kalite analizi nanay! Sonra, Acar mühürlüyor diye kızıyorlar... Butik tarza işletmeler olmalı. Kalite,kalite,kalite... Ya olacak, ya olacak...
11 Mayıs 2009 Pazartesi 22:14
88.235.69.135
657
emekli
amirlerin politikacılar gibi basının karşısında boy gösterme merakları doğru değil.marmaris büyük bir yer değil. yapılan çalışmaları halk zaten bizzat görür.memur yada yönetici konumunda olanlar devletten aldıkları maaş karşılığı iş yaparlar, yapmakta zorundalar.rakipleride yok. öyleyse basında görünme halatiyetinden kurtulmaları lazım.basın yoluyla açıklama yamaları yasalda değil.güzel bir söz varya ; ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye
10 Mayıs 2009 Pazar 09:21
88.246.169.116
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ