19 Şubat 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 LEZZETİN VE GÜNEŞİN ADRESİ: TÜRKİYE
04 Kasım 2019 Pazartesi 14:16

LEZZETİN VE GÜNEŞİN ADRESİ: TÜRKİYE

The Sun, İngiliz ailelere, okulların yarıyıl tatillerinde Türkiye'ye, özellikle de Antalya'ya gitmelerini önerdi.

İngiltere'de, Şubat ayımım ikinci yarısında başlayacak sömestir tatilinin hesapları şimdiden yapılmaya başlandı.

İngiltere’nin önde gelen gazetesi ‘The Sun’, sömestir döneminde,  17-21 Şubat tarihleri arasında çocuklarıyla birlikte gidebilecekleri Avrupa'daki en güzel ve en hesaplı ülke ve kentlerin listesini hazırladı.

 

HEM SICAK HEM GÜZEL HEM HESAPLI

'En İyi 5' listesinde, Türkiye'den Antalya, Portekiz'den Alavarge  kentleri ile İtalya'nın Sicilya Adası, Malta ve Kanarya Adaları yer aldı.

Dört kişilik bir İngiliz ailenin, ulaşım ve konaklama dahil, önerilen yerlerde yapacakları tatilin bedelini, bankadaki tasarruflarına dokunmadan, ücretleriyle karşılayabileceklerinin altı çizildi.

Seyahat yazarı Zlata Rodionova'nın kaleme aldığı konuyla ilgili haber ve değerlendirmede, çocuklu İngiliz ailelerine, Türkiye'den Antalya tatili tavsiye edildi.

 

LEZZETİN VE GÜNEŞİN ADRESİ: TÜRKİYE

Yazıda hem Türkiye'den hem Antalya'dan şu övgü dolu sözlerle bahsedildi,  "Lezzetli yemekler ve görkemli güneş ışığı bulabileceğiniz Türkiye'den başka bir yere bakmayın. Antalya, Türkiye'de bulabileceğiniz en lüks turistik yerlerden biridir. Aynı zamanda bir Türkiye'nin en hızlı büyüyen şehirdir. Uzun kumsalları, geleneksel pazarları ve su parklarıyla tatilcilerine cazip bir karışım sunar."

Antalya'da şubat ayıyla birlikte havaların ısınmaya başladığına işaret edildi, "Yazlık kıyafetlerinizi de kullanabilirsiniz" denildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ