03 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kral Tvde Neler Yaşanıyor?
31 Ekim 2008 Cuma 13:24

Kral Tv'de Neler Yaşanıyor?

Kral TV nin DOĞUŞ Grubu tarafından devir alınmasının üzerinden tam 15 gün geçti..Ancak çalışanların akıbeti halen belli değil..

Önce programlar durduruldu,ardından binanın tüm teknik donanımı Maslak tarafına taşındı..Çalışanlarla yöneticiler dahil görüşüldü,size haber vereceğiz denildi..Ardından da işten çıkarılacaksınız söylentileri başladı..Ve en önemlisi 175 kişilik kanalda tam 155 kişinin görevine son verileceği iddiaları kulislerde konuşulmaya başlandı..

Ve bugün..Doğuş grubu çalışanlarına halen bir açıklama yapmadı..Personel (bunlara program müdürleri,magazin müdürü dahil) kendileri ile çalışılıp,çalışılmayacağını halen bilmiyor..Bugün ay sonu olmasına rağmen tüm çalışanlar artık yayının bile yapılmadığı İkitelli de ki binaya geldi..Zimmetli eşyalarını teslim eden personele halen görev bitimi tebliğ edilmedi..

Tabii Doğuş grubunu düşündüren bazı noktalarda yok değil..175 kişilik bir kanalda tam 155 kişinin işine son verilmesi,işten çıkarmadan çok bir tasviyeye giriyor..Açılması beklenen yeni kanalın da ertelenmesi de grubun elini sıkıştırdı..Şimdi böylesine bir ekonomik krizde bir de işten çıkarım yapacak..Tabii çalışanlar şimdi şu sorunun yanıtını arıyor..Madem yapamayacaktınız NEDEN ALDINIZ? sorusu akla geliyor..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ