15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kolej bahçesinde mangal keyfi
09 Mayıs 2009 Cumartesi 18:06

Kolej bahçesinde mangal keyfi

Özel Ufuk Koleji tarafından Kolejin fiziki yapısı ve eğitimini tanıtmak amacıyla Marmaris basın mensuplarına mangal partisi verildi.

Özel ufuk koleji okul aile birliği yöneticilerinin de katıldığı mangal partisi öncesi Okul müdürü Mustafa duyar Basın mensuplarını okulu gezdirerek verdikleri, eğitimle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
Önceki gün Özel Ufuk Koleji bahçesinde Okul Aile birliği üyeleri ile basın mensuplarının davet edildiği mangal partisinde Ufuk Koleji müdürü kolejin fiziki olanakları ile eğitimi hakkında basını bilgilendirdi.
Yemek öncesi Basın mensuplarına okulu gezdirerek eğitim olanakları hakkında bilgiler veren okul müdürü Duyar Özel ufuk kolejinin öğrencilere sunduğu imkânlar ve eğitim olanakları nedeni ile Marmaris'te okullar arasında farklı bir noktada bulunduğunu belirterek “Oklumuz verilen eğitimin yanı sıra sportif ve kültürel faaliyetlerle de kendisini her alanda kanıtlamıştır”. dedi
Gerek eğitimde gerek kültürel faaliyetlerde gerek sporda ülke çapında ve uluslararası yarışmalarda kendini kanıtladığını belirten ufuk koleji öğrencilerinin çeşitli alanlarda elde ettikleri başarıları gösteren madalya ve belgeleri basın mensuplarına gösterdi
Okullarında 320 öğrenci olduğunu belirten Duyar 20 kişiyi geçen sınıflarımız yok“ şeklinde konuştu
Açıklamaların ardından mangal başına geçen basın mensupları hem okul aile birliği yöneticileri ile hem kendi aralarında sohbet ederek keyifli bir akşam yemeği yediler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ