06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kenan Evren yoğun bakımdan çıktı
09 Mart 2009 Pazartesi 22:10

Kenan Evren yoğun bakımdan çıktı

İzmir'de sabaha karşı rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, yoğun bakımdan çıktı.

İzmir'de sabaha karşı rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, yoğun bakımdan çıktı.

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, kalmakta olduğu Güzelyalı semtindeki Hava Eğitim Komutanlığı General Lojmanları'nda sabah karşı rahatsızlanması sonucu Balçova'daki Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Sol tarafında hissettiği ağrı aldığı ilaca rağmen geçmeyince lojmana çağrılan ambulansla Balçova'daki Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Kenan Evren, yapılan kontrollerden sonra yoğun bakım servisinde müşahede altına alınmıştı. Doktoru, Kenan Evren'in hayati tehlikesinin bulunmadığını ve yoğun bakım servisinden çıkartıldığını açıkladı.

YORUMLAR
O kadar kolay olmamalı
Taylan Özgür
Darbeci Paşa o kadar kolay ölmemeli.Acı çektirdiği, işkencelerden geçirdiği, yurtlarından sürdüğü,bizim kuşağı ABD' ye bağımlı hale getirdiği, kafaları boş, üretemeyen, paradan başka değer tanımayan bir kuşak yarattığı için, kardeşi kardeşe öldürttüğü,hala kayıp çocuklarını arayan anneleri ağlattığı için bu kadar kolay ölmemeli.Bu adam ölürken bu acıları duymalı, işkence görüyormuş, çocukları faile meçhul gitmiş, hapisanede ırzına geçilmiş gibi hissetmeli.
13 Mart 2009 Cuma 12:41
81.21.170.158
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ