21 Haziran 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İzmir'de hediyelik eşya fuarı açıldı
14 Aralık 2013 Cumartesi 13:53

İzmir'de hediyelik eşya fuarı açıldı

Binlerce hediyelik eşyanın yer aldığı fuar, 30 Aralık'a kadar açık kalacak

İzmir'de SOUVENIR 2013 Hediyelik Eşya Günleri 24. kez açıldı.

İzmir Uluslararası Fuar Alanı'ndaki organizasyonun açılışında konuşan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, her yaş ve bütçeye hitap eden hediyelik eşyalar ile hediyelik eşya sektörünün seçkin temsilcilerini bu fuarda buluşturduklarını belirtti.

Fuarın tek çatı altında binlecre ürün, kişiye özel hediyelikleri barındırması nedeniyle "Marka organizasyon" haline geldiğini belirten Gençer, "Bu yıl da SOUVENIR'ın çıtasını yükselttik, hitap ettiği kesimi genişlettik. 24 Aralık'ta başlayacak 'SOUVENIR 2013 Altın ve Pırlanta Günleri' ile yüzde 60'a varan indirimlerle İzmir'de adeta hediyelikte kapış dönemi yaşanacak" diye konuştu.

240 firmanın stand açtığı ve binlerce hediyelik eşyanın bulunduğu fuar, 30 Aralık'a kadar her gün 11.00-22.00 saatleri arasında gezilebilecek.

- Altın ve pırlanta takıda yüzde 60 indirim

SOUVENIR 2013 kapsamındaki Altın ve Pırlanta Outlet Günleri 24 Aralık'ta başlayacak. Fuar alanında 1A nolu salonda 15 katılımcı stand açacağı altın ve pırlanta günlerinde, katılımcılarının özel koleksiyonları ve fiyat indirim rekabetleriyle yüzde 60'a varan indirim yapılacak.

Fuar alanında SOUVENIR 1. Çocuk Tiyatrosu Günleri ve gerçekleşecek çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerin eğlenceli bir alışverişin keyfine varması sağlanacak.

Muhabir: Ramazan Ercan
Yayınlayan: Serdar Yılmaz

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ