03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İyi bayramlar
27 Eylül 2008 Cumartesi 20:18

İyi bayramlar

Marmaris Kaymakamlığı Ramazan Bayramını Marmaris'te geçirecek halkın, yerli ve yabancı turistlerin huzur ve güven içinde geçirmesi için bazı önlemler alındığını bildirdi.

Marmaris Kaymakamlığı'nca yapılan yazılı açıklamaya göre,
-Ramazan Bayramı tatili süresince Karayollarında artacak olan araç trafiği yoğunluğu da göz önüne alınarak tatil öncesi ve sonrasında özellikle kamyon trafiği ve genel trafiği düzenleyerek ve denetleyerek halkın mal ve can güvenliğini sağlamak amacıyla Jandarma ve emniyet Trafik ekipleri personel takviyesi yaparak karayollarında yol güvenliğini sağlayacak,
- Bayram tatili süresince içkili ve içkisiz umuma açık ve umuma mahsus yerler jandarma ve emniyet birimlerince denetlenecektir.
- Sağlık önlemleri olarak; Devlet Hastanesi ve tüm sağlık ocaklarında 24 saat sağlık ekipleri bulundurulacaktır.

Kaymakamlık makamınca Ramazan Bayramı münasebetiyle, ziyaret ve bayramlaşma programı Bayramın 1. günü (30.09.2008 Salı) yapılacak.
14:00 Öğretmenevinde bayramlaşma
15:00 İlçe Emniyet Müdürlüğü
15:20 İlçe Jandarma Komutanlığı
15:40 Marmaris Huzurevi
16:00 Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı

“Bayramı birlikte karşılayalım”
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 30 Eylül Salı günü saat 16.30'da Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi'nde düzenlenecek davette Ramazan Bayramı'nı Marmarislilerle birlikte karşılayacak. Dostluk ve beraberlik duygularının en sıcak şekilde yaşanacağı bayramın ilk günü, bu güzel duyguları paylaşmak ve daha da arttırmak için tüm Marmaris Halkı bayramlaşma törenimize davetlidir.

Gündem Gazetesi olarak tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramını kutluyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ