10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş takibi jandarmayla son buldu
15 Ekim 2008 Çarşamba 00:36

İş takibi jandarma'yla son buldu

Muğla Jandarma Komutanlığı ekiplerince 5 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda, 10 kişi gözaltına alındı. Zanlıların, bürokratların adlarını kullanarak iş takibi yapacakları iddiası ile vatandaşları dolandırdıkları iddia ediliyor.

JANDARMA'DAN ''ŞAFAK'' OPERASYONU

-MUĞLA JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİNCE 5 İLDE EŞ ZAMANLI OLARAK DÜZENLENEN OPERASYONDA, 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

-ZANLILARIN, BÜROKRATLARIN ADLARINI KULLANARAK İŞ TAKİBİ YAPACAKLARI İDDİASI İLE VATANDAŞLARI DOLANDIRDIKLARI İDDİA EDİLİYOR 

 - Muğla Jandarma Komutanlığı ekiplerince 5 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda, 10 kişi gözaltına alındı. Zanlıların, bürokratların adlarını kullanarak iş takibi yapacakları iddiası ile vatandaşları dolandırdıkları iddia ediliyor.


Alınan bilgiye göre, Muğla Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Ankara, Mersin, Antalya, Aksaray ve Muğla'da eş zamanlı olarak başlatılan ''Şafak'' adı verilen operasyon kapsamında Marmaris ve Bodrum'da 10 kişi gözaltına alındı.


Gözaltına alınan zanlılar arasında emekli bakanlık bürokratları, iş adamları, ticaret odası çalışanı ve eski bir gazetecinin de bulunduğu bildirildi.

-İŞ TAKİBİ İDDİASI-

Muğla Jandarma Komutanlığı yetkilileri gözaltına alınan zanlıların, tanınmış bürokratların adlarını kullanarak ''iş takibi'' yapacakları iddiasıyla para alarak dolandırdıklarının iddia edildiğini, mağdur olan 10'dan fazla vatandaşın ifade işlemlerinin sürdüğünü bildirdiler.


Yetkililer, gözaltına alınan 10 kişinin Bodrum ve Marmaris'te gözaltına alındığına işaret ederek, Ankara, Aksaray ve Mersin'de operasyonlar sürüyor. Gözaltı sayısı artabilir, dediler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ