14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İğrençlik piknikte başladı
30 Ekim 2008 Perşembe 11:22

İğrençlik piknikte başladı

Baba dediği adam 9 yıl tecavüz etti. 3 kez kürtaj uygulandı. İlk rezalete büyükbaba tanıklık etmişti..

Babasının tecavüzüne uğrayan E., 3 kez hamile kalıp kürtaj yaptırdı. Annesi görmezden geldi, babası tehdit etti. Kız çocuğu dayanamadı karakola gitti. E. şimdi devlet korumasında, babası cezaevinde.

Mide bulandıran değerleri alt üst eden istenmeyen olay bu.. İstemesek te kızsak ta toplumun gizlenen gerçeği.. Bugün gazetesinden Osman Asiltürk çarpıcı bir haberle yaraya parmak basıyor,

BÜYÜKBABA GÖRDÜ

16 yaşındaki E'nin hikayesi İstanbul Küçükçekmece'den geçti. E., ilk tacizi büyükbabası, kardeşi, anne ve babasıyla gittiği piknik alanında yaşadı. Baba B.K'nın kucağındaki kızını dudağından öpmesine büyükbaba A.K. şahit oldu. Baba oğul tartıştı... Büyükbabanın gönlü küçük torununu o evde bırakmaya razı olmadı. E'yi aldı, 4 yıl boyunca kendi evinde baktı. Baba, büyükbabaya 'Düzgün' davranacağına dair söz verdi, E. evine döndü.

KÜRTAJA GÖTÜRDÜ

Ama baba tacizden vazgeçmedi... Aileyi öldürme tehdidiyle E'ye tecavüz etti, bu alçaklığı da yıllarca sürdürdü. 2007'de E. hamile kaldı. Baba kızını alıp Doktor Sadık Ahmet Özel Hastanesi'ne götürdü, Dr. Terhane'ye kürtajını yaptırdı. Aradan 3 ay geçtikten sonra E. yeniden hamile kaldı.

Yine Dr. Terhane'ye gidildi, yine kürtaj uygulandı. Aralıksız cinsel saldırılarına devam eden sapık baba, 3 ay önce yine kızını hamile bıraktı. Dr. Terhane, E'nin sara hastalığına yakalandığını fark edince kürtaj yapmayı reddetti. Kürtajı aynı hastanedeki başka bir erkek doktor yaptı. O doktor da tek soru sormadan kürtajı uyguladı.

HALASI İLE POLİSE GİTTİ

E'nin yaşadıklarını babaanne C.K. ve hala N.V az çok bildi, ama sessiz kaldı. E. geçtiğimiz gün babaannesine şikayette bulunacağını söyledi. Halası ile Küçükçekmece Çocuk Büro Amirliği'ne gitti, olanı biteni anlattı. E. devlet korumasına alındı, baba dediği adam tutuklanarak cezaevine konuldu, anne dediği kadın ise 'dayak' korkusuyla başlayan suskunluğunu sürdürüyor.

ANNESİNİN GİZLEME GİRİŞİMİ

Adli Tıp Müdürlüğü E'den olay günü üzerinde bulunan çamaşırını istedi. Çamaşırını görevlilerle birlikte almak üzere evine giden E'nin cep telefonuna annesinden şu mesaj geldi: "Banyodaki annemin çamaşırıymış de. Onlara temiz çamaşır ver onlara. Annem balkona asmış de ve temiz al özellikle. Hadi canım mesajı alınca da çağrı at..."

E, annesinin kendisine "Babanı söyleme. Daha önce çıktığın erkek arkadaşının ismini ver..." dediğini de söyledi. Bu arada Mor Çatı Kadın Sığınağı'nın araştırmaları cinsel saldırıda bulunanların yüzde 58'inin baba, yüzde 17'sinin öz ağabey, yüzde 8'inin amca-dayı, yüzde 6'sının üvey baba, yüzde 6'sının kuzen, yüzde 4'ünün üvey ağabey olduğunu ortaya koyuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ