07 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Hizmet için bütün yolları kullanacağız”
27 Ocak 2009 Salı 10:09

“Hizmet için bütün yolları kullanacağız”

Ak Parti İçmeler Belde Başkanı Barış Öztürk yazılı bir açıklama yaparak “İçmeler'i Ak Parti Belediyeciliği tanıştıracağız. 29 Mart seçimleri İçmeler için değişim tarihi olacaktır” dedi.

Yerel seçimlere 60 gün kala Ak Parti İçmeler Belde Teşkilatı Başkanı Barış Öztürk gündemdeki konularla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Öztürk yaptığı açıklamada “29 Mart 2009'un İçmeler için bir değişim tarihi olacak. Belediyecilik bizim işimidir. Artık İçmeleri'nde Ak Parti Belediyeciliği ile tanışma vakti gelmiştir. Ümit ediyorum ki inşaallah partimiz yerel seçimlerden zaferle çıkacaktır. Bu zamana kadar İçmeler için çalışanlardan ve taş üstüne taş koyanlardan Allah Razı Olsun. Ancak Belediyecilik bizim işimizdir. Kaynaksa kaynak, hizmetse hizmet. İçmeler halkına hizmet için bütün yolları kullanacağız. Bize oy veren vermeyen herkese biz hizmeti bir ibadet biliyoruz. Ak Parti bir ummandır. Dereler hep denize akar. Bu seçimde halkımızın oyları ile zafere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu zafere ulaşmak için gece gündüz çalışacağız. Ak Partinin hizmet anlayışı Aşık Veysel'in dediği gibi “Uzun Bir yoldayız. Gidiyoruz, gece gündüz”le Necip Fazıl Kısakürek'in “Vur dağa kazmayı Ferhat Çoğu gitti azı kaldı.” Dizelerindeki gibidir. Belediyeciliğin özünde insana hizmet vardır. Hizmette önce insan gelir. Halkın derdi ile dertleşmeyen fakirin sofrasına oturmayan, işsiz insana iş imkanı sağlamayan, bulunduğu şehri ileri doğru götürmek için sarf etmeyen Belediyeler her zaman geri kalmaya mahkumdur. Partimiz önümüzdeki günlerde Başkan adayını açıklayacaktır. Seçilen adayımıza da çok büyük görevler düşüyor. Belediye Başkan adayımıza şimdiden Allah kolaylık versin diyorum. Ayrıca Marmaris Belediye Başkan Adayımız Sayın Doğan Tugay'a İçmeler Ak Parti teşkilatı adına da başarılar diliyorum. Durmak yok yola devam” dedi.  

YORUMLAR
Sağol Başkanım
N.İNCEL
Sağol başkanım.Adayımızı da açıklayın hayırlısı ile.Bu belediye 5 yıl
ne yaptı bütün içmelerliler gördü.Teşekkür ederiz taş üstüne taş koydukları için.Ak günler bizi bekliyor.Saygılarımla........N.İNCEL
30 Ocak 2009 Cuma 00:31
88.251.225.176
Başkanımız
Sercan TAŞ
Yaaaaaa Başkanım ne zaman açıklayacak sınız??????
28 Ocak 2009 Çarşamba 21:33
88.241.249.113
evet
vatandaş
doğru söylüyorsun bşk,durmak yok yola o.EKİNCİ ile devammmm.
28 Ocak 2009 Çarşamba 12:20
88.250.196.214
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ