21 Haziran 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Herşey Engin Öztürk’ün Bi Gülüşüne Bakıyor”
16 Mart 2015 Pazartesi 12:04

“Herşey Engin Öztürk’ün Bi Gülüşüne Bakıyor”

Ünlü oyuncu Engin Öztürk Signal White Now Men, digital kampanyası için kamera karşısına geçti

Dünyanın tek fırçalamada anında beyazlık etkisi ile devrim yaratan erkeklere özel ilk diş macunu Signal White Now Men,Engin Öztürk ile dijital bir reklam kampanyasında bir araya geldi.

 

 “Erkek adam gülmez” tabusu ile büyüyen Türk erkekleriningülme konusu ile mesafeli ilişkisine gönderme yapan Engin Öztürk, çekilen videolarda karşılaştığı zor durumlardan bembeyaz dişleriyle dayanılmaz gülüşü sayesinde kurtuluyor.

 

Reklam kampanyasına Signal White Now Men’in erkeklerin gülüşlerini mercek altına aldığı araştırma sonuçları yön veriyor. Araştırmaya göre;her 10 erkekten 8’i dişlerinden memnun olmadığı için gülmekten çekiniyor. Halbuki Türk kadınlarının kalbine giden yol dayanılmaz bir gülüşten geçiyor. Türk kadınlarıgülen erkekleri daha güvenilir, daha başarılı,daha maskülen buluyor veerkeklerin gülüşleri ile yaratabilecekleri etkinin farkında olmadıklarını düşünüyor.

 

Engin Öztürkise dayanılmaz bir gülüşün etkisini çoktan çözmüş görünüyor.Reklam kampanyası için çekilen videolarda Engin hızla frene bastığında elindeki kahve üzerine dökülen sevgilisinin sinirinden, basketbol oynarken elindeki top tribünde oturan genç kızın kafasına çarptığında onun kötü bakışlarından ve daha bir çok zor durumdan bembeyaz dişleriyle dayanılmaz gülüşü sayesinde kurtulan bir Türk erkeğini canlandırıyor.

 

Engin Öztürk, Türk erkeklerine dayanılmaz bir gülüş ile hayatı kolaylaştıracak tüyolar vererek yol gösteriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ